Chata Valaská Dubová

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0354

Pronájem chaty Valaská Dubová - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chata pro 8 osob v tiché uličce v obci obklopené horami. Obytná místnost: KRB. Veranda s jídelním koutem. ŠIPKY. TURISTIKA: Veľký Choč, Kvačianská dolina. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ v Bešeňové 20 km. TIP NA VÝLET: Skanzen Oravské dědiny v Zuberci. LYŽOVÁNÍ: Ružomberok 10 km. CENA od 7.504,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (127 m2) pro 8 osob v tiché uličce v obci. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem a TV+SAT. Odkládací místnost. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 180 l. V 1. patře se nachází zastřešená veranda (16 m2) s jídelním koutem. V kuchyni (11 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, překapávač, topinkovač a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (20 m2) se 4 lůžky, 2/ (12 m2) s dvoulůžkem a patrovou postelí. Na oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení, šipky, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování nebo v garáži. UPOZORNĚNÍ: V zimně nutné řetězy. Parkování u souseda. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, překapávač, topinkovač a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Valaská Dubová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Valaská Dubová

Malá obec Valaská Dubová leží na rozhraní mezi Chočskými vrchy a Oravskou Magurou, asi 7 km severně od Ružomberoku. Hornatá, zalesněná krajina nabízí spoustu možností (turistika, cykloturistika, památky, v zimě lyžování), jak zde příjemně strávit dovolenou. Tenisové kurty, posilovna a krytý bazén v Ružomberoku (8 km). Koupání v Bešeňové (20 km) nebo na Liptovské Maře (28 km). Jízda na koni v Dlhé nad Oravou (28 km). Nákupy (0,2 km) a restaurace (0,6 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Veľký Choč, Radličnou, k Lúčanskému vodopádu, do Kvačianské a Prosiecké doliny; skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO) a Zuberci, Oravský a Likavský hrad, dřevěný kostel ve Svätom Križi, přehradní nádrž Orava, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Lázně v okolí

Bešeňová (20 km): léčba pobybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (24 km): léčba ženských onemocnění.

Lyžování v okolí

Ružomberok (10 km) (567 – 1209 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 11,4 km, náročnost středně těžká, 12 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Kubínska hoľa: (16 km) (790 – 1396 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost středně těžká, 4 km běžeckých tratí. Donovaly (35 km) (915 – 1402 m n. m.): 14 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 11 km, náročnost lehká až středně těžká, 63 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Valaská Dubová

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Valaská Dubová: Chata Západní Slovensko, Chata Oravská Magura.


Dotazy k pronájmu chaty Valaská Dubová Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Valaská Dubová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace