Chata Turnov-Malý Rohozec

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9926

Pronájem chaty Turnov-Malý Rohozec - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojový rekreační domek pro 4 osoby uprostřed velké zahrady na okraji města asi 0,5 km od zámku Hrubý Rohozec. Obývací pokoj. Kuchyně. Ložnice. KOUPÁNÍ v Jizeře na Malé Skále 5 km nebo na koupališti v Železném Brodě 15 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Bozkovské dolomitové jeskyně. CENA od 5.691,-Kč/objekt/týden.


2-pokojový rekreační domek (66 m2) pro 4 osoby uprostřed velké zahrady na okraji města asi 0,5 km od zámku Hrubý Rohozec. Předsíň. Obývací pokoj je vybaven posezením, rozkládacím gaučem (možnost spaní pro 2 osoby) a TV. V kuchyni je k dispozici plynový sporák, lednička, el. konvice a jídelní kout. Komora. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Ložnice s manželskou postelí a gaučem. Zahrada (2000 m2) s venkovním posezením, slunečníkem a ohništěm (majitel občas dochází udržovat zahradu).
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, elektrická konvice
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,- Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Turnov-Malý Rohozec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Turnov-Malý Rohozec

Malý Rohozec je klidná okrajová část města Turnov. V blízkosti se nachází zámek Hrubý Rohovec. Město Turnov je centrem Českého ráje - nejstarší chráněné krajinné oblasti ČR. Skalní města, pískovcové věže, jeskyně a soutěsky přitahují turisty i horolezce: např. skály Hrubá Skála, Malá Skála, Příhrazy, Prachov, Klokočí a Suché skály. Množství hradů, zámku, zřícenin - např. Trosky, Valdštejn, Zbiroh, Vranov, Kost. Tenisové kurty (10 min. pěšky), muzeum drahokamů v Turnově. Koupání v Jizeře na Malé Skále (5 km) nebo na koupališti v Železném Brodě (15 km). Bozkovské dolomitové jeskyně. Nákupy, restaurace 0,5 až 1 km od domu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Turnov-Malý Rohozec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Turnov-Malý Rohozec Položit dotaz

Vloženo: 19.3.2008

Dobrý den, dotaz zda je volný termín od 12.7 do 26.7 2008,děkuji Z.J.
Vážený pane Jeřábek,
bohužel chata Malý Rohozec 9926 je v termínu od 19.-26.7.2008 obsazen jiným klientem. Mohu Vám tedy předběžně nabídnout termín od 12. do 19.7.2008.

Vloženo: 14.3.2008

DOBRY DEN Mate ješte volno přes prazdniny ?dekuji
Můžeme Vám nabídnout ubytování v objektu Malý Rohozec (9926) v těchto termínech:
5.7. - 12.7.2008
12.7. - 19.7.2008
26.7. - 2.8.2008


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace