Chata Tišice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9326

Pronájem chaty Tišice - podrobný popis

2-pokojová zděná chata (cca 58 m2) pro 4 osoby. Přízemí: zádveří, pohodlný obývací pokoj s jídelním a sedacím koutem, rozkládacím gaučem. Kuchyňský kout je vybaven elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, odsavačem, ledničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Schodištěm v obývací místnosti se prochází do podkroví s ložnicí se 2 lůžky a rozkládacím gaučem. Dětská postýlka na požádání za poplatek 200,- Kč. Vířivá pračka, budík, vysoušeč vlasů k dispozici. Elektrické vytápění. Oplocená zahrada (800 m2). Zahradní nábytek, elektrický minigril. Parkování na pozemku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady zahrada
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení lze půjčit za poplatek na místě 50,- Kč za lůžko a vým

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč. Spotřeba elektrické energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Tišice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Tišice

Chatová osada v borovém háji u obce Tišice leží 25 km severně od Prahy v blízkosti Labe. 20 km severně leží CHKO Kokořínsko. Možnost koupání v Mlékojedech 1 km od domu. Možnost koupání a rybaření v rybníce 300 m od chaty. Jezero s písečnými plážemi 4 km. Krytý bazén, sauna, tenis v Neratovicích (2,5 km na kole, 10 km autem). Golf a jízda na koni v Mělníku (10 km). V Praze lze navštívit řadu kulturních a historických památek, park Průhonice. Nákupy a restaurace 500 m od chaty.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Tišice

Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Tišice: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Tišice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Tišice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace