Chata Svrčinovec

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0368

Pronájem chaty Svrčinovec - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojová chalupa pro 6 osob nad obcí s pěkným výhledem do okolí. Obytná místnost. Ložnice. TURISTIKA: Veľká Rača, Kykuľa. HOUBAŘENÍ. VÝLETY DO POLSKA: Krakow, Wielicka, Osvětim. LYŽOVÁNÍ: Oščadnica-Veľká Rača 18 km, 2 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek 10,95 km. CENA od 8.162,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chalupa (60 m2) pro 6 osob nad obcí. Předsíň. Průchozí obytná místnost (13,5 m2) je vybavena sedacím koutem, 2 lůžky, TV a kazetovým magnetofonem. Ložnice (18 m2) se 4 lůžky. V kuchyni (15 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Plynové topení. Na oploceném pozemku (480 m2) se nachází zahradní nábytek, přenosný gril a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování. V zimním období jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Svrčinovec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Svrčinovec

Obec Svrčinovec se nachází na horní Kysuci asi 5 km od Čadci. Kysucké Beskydy jsou vhodné pro méně náročnou turistiku i cykloturistiku, v zimě pro lyžování. Tenisové kurty, krytý bazén a posilovna v Čadci (5 km). Jízda na koni v Korni (22 km). Rybaření v řece Kysuci (5 km) nebo na rybníku v Milošové (8 km). Nákupy a restaurace v místě (0,3 km). Turistické cíle: pěší turistika po Kysuckých Beskydech (Veľká Rača, Kykuľa), Čadca, Kysucké Nové Město, Žilina, hrad Strečno, výlety do Polska (Krakow, Wielicka, Osvětim).

Lyžování v okolí

Oščadnica-Veľká Rača (18 km) (600-1230 m n. m.): 2 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 10,95 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 5 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Skalité-Serafínov (22 km) (620-780 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,9 km, lehká obtížnost, 5 km běžeckých tratí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Svrčinovec

Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí
Posilovna v okolí

Dotazy k pronájmu chaty Svrčinovec Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chaty Svrčinovec


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace