Chata Svahová

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0103

Pronájem chaty Svahová - podrobný popis

Zděná 3-pokojová chata (88 m2) pro 3 dospělé a 2 děti. Vstup přes zastřešenou terasu. Předsíňka. Moderní obývací pokoj (20 m2) s krbovými kamny, sedací soupravou, TV+SAT, rádiem; otevřené příkré schody do horního patra. Kuchyň se nachází ve sníženém přízemí a je vybavena el. dvouplotýnkovám vařičem, el. troubou, grilem, kávovarem, ledničkou a jídelním koutem. Komora. Koupelna se sprchou a WC. V horním patře (příkré schody) se nachází průchozí pokoj (6 m2) se 2 postelemi (160 cm a 170 cm dlouhými) a třílůžková ložnice (16 m2). El. vytápění. Pozemek (200 m2) oplocený živým plotem - plastový nábytek, slunečník, zahradní gril, ohniště, zastřešené parkovací místo.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. edvoupltýnkový vařič, el. trouba, odsavač par, gril, kávovar
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručíky s sebou. Povlečení lze půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč, spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Svahová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Svahová

Malá chatová osada na lesní mýtině v centru Krušných hor (800 m n.m.) 20 km od německé hranice. Klidné místo uprostřed lesů je ideální pro rodiny s dětmi. Značené cyklotrasy. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec s rozhlednou a sedačkovou lanovkou z Jáchymova leží 50 km daleko. Koupání v Kamencovém jezeře (16 km). Rybaření v okolních rybnících v okruhu 1 – 5 km, koupání v rybníku 1 km. Krytý bazén, posilovna, tenis, jízda na koni, golf, ZOO v Chomutově (16 km). Nákupy v Boleboři (4 km) nebo v Jirkově (8 km), restaurace 100 m od domu.

Lyžování v okolí

V blízkosti chaty (cca 100 m) se nacházejí 2 jednoduché sjezdovky á cca 800 m dlouhé, které slouží převážně jen chatové osadě a hotelu Svahová. Meziboří 25 km: 2 vleky/ středně těžké sjezdovky, večerní lyžování, umělé zasněžování. Klínovec cca 50 km: 8 středně těžkých sjezdovek v 860 - 1240 m n.m., večerní lyžování, dětský vlek, lyž. škola, servis, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Svahová

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Svahová: Chata Západní Čechy, Chata Krušné hory, Chata Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Svahová Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Svahová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace