Chalupa Šútovo

6 ložnic
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 14 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0756

Pronájem chalupy Šútovo - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Kvalitně a moderně zařízený 8-pokojový rekreační dům pro 14 osob. 2 obytné místnosti s kuchyňským koutem. 6 ložnic. 2 koupelny. OPLOCENÁ ZAHRADA: STOLNÍ TENIS, posezení, krb. KOUPÁNÍ v jezeře v lomu 1 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE: Šútovský vodopád, Vrátná dolina. LYŽOVÁNÍ: Lučivná 17 km. CENA od 16.744,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně a moderně zařízený 8-pokojový rekreační dům (260 m2) pro 14 osob v obci. Přízemí domu: Chodba. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, krbem, TV+SAT, DVD přehrávačem, jídelním a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice. 2 ložnice: 1/ s dvojlůžkem, 2/ s rozkl. lůžkem pro 2 osoby a TV+SAT. Koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a pračkou – bojler 120 l. Samostatné WC. 1. patro: Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, TV+SAT, kuchyňským a malým jídelním koutem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je opět k dispozici sklokeramická varná deska (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ s dvojlůžkem a TV+SAT, 2/ s rozkl. lůžkem pro 2 osoby. V podkroví (příkrý žebřík) se nacházejí další 2 ložnice: 1/ (průchozí) se 3 lůžky a 2/ se 3 lůžky. El. topení nebo na tuhá paliva. Topení tuhými palivy provádí správce objektu ze sklepa domu (samostatný vchod - nenarušuje soukromí klienta). Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici stolní tenis, venkovní posezení se zahradním krbem a dětský koutek. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 5000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Šútovo je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Šútovo

Obec Šútovo leží v hornaté krajině pohoří Malá Fatra, asi 15 km severovýchodně od Martina. Místo je ideální k turistice, k výletům za historickými památkami i k odpočinku. Koupání v jezeře v lomu (1 km) v místě nebo na koupališti v Martině (16 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Martině (16 km). Rybaření na řece Váh (3 km). Nákupy v místě (0,1 km), restaurace (5 km). Turistické cíle: krásy Malé Fatry (výšlapy k Šútovskému vodopádu, na Rozsutec, Velký a Malý Kriváň, do Vrátné doliny, na Martinské hole), Jahodníky (Skanzen slovenské dědiny), Strečno (hrad), Sklabiňa (zřícenina hradu), Terchová (rodiště zbojníka Jánošíka), Oravský Podzámok (hrad), Vlkolinec (skanzen – památka UNESCO).

Lyžování v okolí

Športcentrum Lučivná: BLV1, Sedačková lanovka, Magura (17 km) (500 - 1100 m. n. m.): 1 lanovka, 5 vleků, délka sjezdovek: 3,8 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, 1,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, skiservis. Martinské hoľe (1200 - 1480 m. n. m.) (27 km): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, obtížnost středně těžká, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Jasenská dolina (30 km) (540 - 770 m.n.m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 5,3 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, umělé zasněžování, 6,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Šútovo

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Šútovo: Chalupa Západní Slovensko, Chalupa Malá a Velká Fatra, Chalupa Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Šútovo Položit dotaz

Vloženo: 19.3.2010

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat na možnost pronajmout si chatu jenom na víkend ? POkud by to bylo možné můžete i sdělit volné termíny v měsíci duben/květen.

Děkuji

B.Partyk
Vážený pane Partyk,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Šútovo č. 0756.
Tento objekt je pronajímán jen v týdenních turnusech (sobota-sobota). Zkrácený
pobyt bohužel není možný.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 4.3.2008

Dobrý den, měli bychom zájem o tuto chatu, máme velkého psa a potřebovali bychom vědět, zda je objekt celý oplocen vysokým plotem a zda je dostatečně zabezpečen. Stačil by nám uzavřený dvůr. Děkuji, s pozdravem Iveta Poláchová
Zahrada chalupy 0756 Šútovo je oplocena. U fotografií objektu lze vidět, o jaký druh oplocení se jedná.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace