Chata Štrba

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0376

Pronájem chaty Štrba - podrobný popis

6-pokojová chata (110 m2) pro 7-10 osob v chatové oblasti v lese. Předsíň. Jídelna (16 m2) s jídelním a sedacím koutem (rozkládací gauč – možnost 2 přistýlek) a kazetovým magnetofonem. V kuchyni (11 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, remoska, el. konvice, kachlová pec na tuhá paliva a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. Ložnice (9 m2) se 2 lůžky. V 1. patře se nachází 2 ložnice: 1/ průchozí (14,5 m2) se 2 lůžky, 2/ (6 m2) s 1 lůžkem. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou a TV+SAT; vstup do prosklené lodžie. Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) se nachází ložnice (28 m2) se 4 lůžky a TV+SAT; vstup do prosklené lodžie. Na neoploceném pozemku (276 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u chaty. V zimním období jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, remoska, el. konvice, kachlová pec na tuhá paliva.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Štrba je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Štrba

Obec Štrba leží na úpatí Vysokých Tater, asi 14 km západně od Popradu. Vysokotatranská oblast nabízí spoustu skvělých možností k turistice, cykloturistice, v zimě jsou zde ideální podmínky k lyžování. Koupání v nově otevřeném aquaparku v Popradu (16 km) nebo na termálním koupališti ve Vrbově (33 km). Tenisové kurty, posilovna a krytý bazén ve Svitu (8 km). Jízda na koni v Mengusovcích (8 km). Golf v Tatranské Lomnici (30 km). Restaurace i nákupy ve Štrbě (1,5 km). Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická); Važecká a Belianská jeskyně, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a potní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad (památka UNESCO), ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkách, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lázně v okolí

Štrbské pleso (14 km): léčba dýchacích cest. Nový Smokovec (22 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu.

Lyžování v okolí

Svit-Lopušná dolina (7 km) (777-916 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,2 km, všechny stupně náročnosti, 10 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Starý Smokovec (26 km) (1025-1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny stupně obtížnosti, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Další zimní terény v Tatranské Štrbě (5 km), na Štrbském plese (14 km) a v Liptovské Tepličce (14 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Štrba

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Štrba Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Štrba nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace