Chata Strážné

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0417

Pronájem chaty Strážné - podrobný popis

3-pokojová chata (60 m2) pro 6 osob na okraji chatové osady v nadmořské výšce asi 900 m n. m. u lesa. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, TV+SAT a rádiem; vstup na terasu s posezením a slunečníkem. Příkré schody do suterénu, kde se nachází kuchyně (12 m2). V kuchyni je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, brouba), el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, el. konvice, rádio, jídelní kout; vstup na venkovní terasu. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. V. 1. patře (podkroví) se sníženým stropem se nachází dvě ložnice: 1/ průchozí (6 m2) se 2 lůžky a 2/ (8 m2) se 2 lůžky a rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Dětská postýlka k dispozici. Ložnice jsou od sebe odděleny zasunovacími dveřmi. El. topení (akumulační kamna). Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (částečně živý plot) (1500 m2) je k dispozici posezení, venkovní krb a přenosný gril. V létě neoplocené parkování 30 m od chaty, v zimě na parkovišti ve Strážném 2 km.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Strážné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Strážné

Malé lyžařské a turistické středisko Strážné leží v centrální části Krkonoš v nadmořské výšce ca. 900 m. n. m. Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistický i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupání ve Vrchlabí (8 km). Tenisové kurty, jízda na koni (2 km), posilovna, sauna (0,3 km) v místě. Krytý bazén v Jilemnici (20 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, Bozkovská jeskyně, Český ráj.

Lázně v okolí

Janké Lázně (25 km): léčba pobybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v místě (0,3 km), další vleky přímo ve Strážném (2 km). Herlíkovice (8 km) (540-1019 m. n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 27 km běžeckých tratí, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Špindlerův Mlýn-Svatý Petr (15 km) (715-1315 m n. m.): 3 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 13,5 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 29 km běžeckých tratí, snowboarding, bobová a sáňkařská dráha, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko první kategorie v ČR.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Strážné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Strážné: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Strážné Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Strážné nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace