Chata Stará Ves

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0324

Pronájem chaty Stará Ves - podrobný popis

5-pokojová patrová chalupa (100 m2) pro 5 – 10 osob na okraji obce 200 m od lesa. Předsíň. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mraznička, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice a kamna. Obytná místnost (19 m2) je vybavena jídelním a sedacím koutem, TV a krbem. Ložnice (10 m2) s 2 lůžky. Koupelna s vanou – bojler 125 l. Samostatné WC. Kotelna. Lyžárna; vstup na terasu s možností venkovního posezení. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 3 ložnice: 1/ (18 m2) s dvoulůžkem a 2 postelemi, 2/ (7 m2) s 2 lůžky, 3/ (7 m2) s rozkládacím gaučem a křeslem. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (600 m2) 2 parkovací místa, ohniště. K dispozici také gril.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mraznička, překapávač a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 80,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně pobytu pro 8 osob.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Stará Ves je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Stará Ves

Klidná vesnička Stará Ves leží v pohoří Jeseníky asi 5 km od Rýmařova. Zvlněná krajina Jeseníků nabízí ideální podmínky k turistice (Praděd, nejvyšší hora Jeseníků – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Rešovské vodopády, Rejvíz) a cykloturistice, v zimě k lyžování. Koupání a tenisové kurty v Janovicích (5 km). Jízda na koni v Dolní Moravici – Hamříkova stáj (10 km). Krytý bazén v Břidličné (11 km). Posilovna v Rýmařově (5 km). Rybaření ve Slezské Hartě (28 km). Nákupy a restaurace v místě (1 km). Turistické cíle: hrady Sovinec, Rabštejn a Brníčko, zámek v Bruntále, papírna a zámek ve Velkých Losinách, přečerpávací a vodní elektrárna Dlouhé stráně, Jeskyně Na pomezí a Na Špičáku.

Lázně v okolí

Karlova Studánka (23 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima. Velké Losiny (30 km) léčba nervových a pohybových nemocí; termální koupaliště.

Lyžování v okolí

Střediska zimních sportů: Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Praděd (15-25 km)(700 – 1350 m n. m.): 23 sjezdovek o délce 11,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, 23 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Stará Ves

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Stará Ves: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata , Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Stará Ves Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Stará Ves nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace