Chalupa Sopotnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0205

Pronájem chalupy Sopotnice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Stylově zařízená zrekonstruovaná chalupa (150 let stará) pro 6–8 osob v oplocené zahradě na kraji obce. Obytná místnost: KRB. Kuchyně. 2 ložnice. ZAHRADA: altán s posezením, zahradní sprcha. KOUPÁNÍ v Ústí nad Orlicí 12 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hrad Litice. CENA od 8.869,-Kč/objekt/týden.

Zrekonstruovaná chalupa (90 m2, 150 let stará) pro 6 – 8 osob, stylově zařízená starobylým nábytkem, v oplocené zahradě (800 m2) na okraji obce. Předsíň. Kuchyň (13 m2) je vybavena elektrickým sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, elektrickou konvicí, kachlovými kamny a postelí pro 2 osoby. Obývací pokoj (36 m2) s krbem, jídelním koutem a rozkládacím gaučem (lůžko pro 2 osoby), rádio, TV. Ložnice (23 m2) s širokou postelí pro 2 – 3 osoby. Ložnice (15 m2) se 2 válendami. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Veranda s posezením a výhledem do zahrady. Balkon. Vytápění el. a tuhými palivy. Přístup z domu na zahradu prudkými dřevěnými schody. Altán s posezením, zahradní sprcha, přenosný gril a ohniště. Parkování na zahradě. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice, kachlová kamna
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8 - 10 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kW. 1 koš dřeva na topení zdarma.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Sopotnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Sopotnice

Zrekonstruovaná stylová chalupa na okraji podhorské obce Sopotnice, cca 6 km od Vamberka v podhůří Orlických hor. Ideální pro turistiku a cykloturistiku – romantická krajina přírodního parku v délce 8 km kolem řeky Divoké Orlice (500 m od objektu). V blízkém okolí lze navštívit hrad Potštejn (4 km, barokní zámek, trosky hradu) a Litice (4 km, trosky hradu) a zámky Doudleby (7 km), Rychnov nad Kněžnou (11 km), Opočno (32 km, zámek s anglickým parkem, tenisové kurty), Nové Město nad Metují (33 km), Náchod (40 km), Třebechovice nad Orebem (32 km, mechanický betlém). Koupání a rybaření v řece Divoké Orlici. Krytý bazén a koupaliště v Ústí nad Orlicí (12 km). Koupaliště s tobogánem, tenisovými kurty v Žamberku (16 km). Pastvinská přehrada – koupání, rybaření, půjčovna loděk (22 km). Koupaliště, nákupy, restaurace, muzeum krajkářství, zachovalé rustikální stavby ve Vamberku (6 km). Restaurace v Potštejně (3 km).

Lyžování v okolí

Vlek v Pastvinách (20 km). Deštné v Orlických horách (35 km): 7 vleků/ 6 lehkých a středně těžkých sjezdovek/ 4 km v 600 – 1084 m n.m., 20 km běžkařských tratí, lyž. škola, půjčovna, servis, snowboarding. Jedlová (35 km): 400 m dlouhý vlek s večerním lyžováním, dětský vlek. Říčky (35 km): 2 vleky/ 3 sjezdovky/ 3,7 km v 790 – 985 m n.m., 40 km běžkařských tratí, lyž. škola, servis, půjčovna. Zdobnice (30 km): 4 vleky/ 1,6 km lehkých sjezdovek v 620 – 680 m n.m., 30 km běžkařských tratí, půjčovna lyž. vybavení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Sopotnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Sopotnice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Orlické hory, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Sopotnice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Sopotnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace