Penzion Smolné Pece

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 3 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo penzionu: 0633a

Chata na víkend


Pronájem penzionu Smolné Pece - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 1-pokojový apartmán pro 3 osoby v 1. patře penzionu na konci rekreační obce. Kuchyňka. Ložnice. U penzionu se nachází BABIČČIN DVOREČEK - ukázkový chov hospodářských zvířat pro děti i dospělé. KOUPÁNÍ v rybníku v místě (50 m). KARLOVY VARY 12 km. TIP NA VÝLET: Loket (hrad). CENA od 7.518,-Kč/objekt/týden.

Penzion s plně vybavenými apartmány leží na konci rekreační obce u rybníka. Apartmán A: 1-pokojový apartmán (35 m2) pro 3 osoby v 1. patře penzionu. Vstup do kuchyňky. V ní je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice je vybavena 3 lůžky, stolem a 3 židlemi a TV+SAT. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. El. vytápění. Nekuřácký objekt.Na volném prostranství kolem penzionu je k dispozici venkovní posezení a ohniště. V sousedním hotelu je možno domluvit snídaně i večeře. Neoplocené parkování u objektu. V těsné blízkosti penzionu se nachází Babiččin dvoreček - ukázkový chov hospodářských zvířat pro děti i dospělé. Pro děti byl založen kroužek Mladý farmář. Je otevřeno každý den, po domluvě možnost svezení na koni.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Smolné Pece je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Smolné Pece

Rekreační vesnička Smolné Pece je obklopena lesy, leží na úpatí Krušných hor ca. 10 km severozápadně od Karlových Varů. Okolí nabízí hustou síť turistických i cykloturistických stezek. Je zde dobrá možnost navštívit historické památky či okolní lázeňská střediska. Koupání v rybníku v místě (50 m) nebo v Děpoltovicích (5 km). Tenisové kurty v Nové Roli (4 km). Veškeré sportovní (krytý bazén, tenisové kurty, squash, golf, bowling, jízda na koni) a zábavné (kina, divadla) aktivity v Karlových Varech (12 km). Restaurace (0,05 km), nákupy (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Loket (hrad), Bečov nad Teplou (zámek), Chýše (zámek), Krásný Dvůr (zámek), Chomutov (Zoologická zahrada), Doubrava (skanzen lidové architektury), Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart (lázeňské areály), Klínovec (nejvyšší hora Krušných hor), Naučná stezka Božídarské rašeliniště.

Lázně v okolí

Karlovy Vary (12 km): léčba onkologických onemocnění, trávicího ústrojí a metabolických poruch.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Smolné Pece

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Smolné Pece: Penzion Západní Čechy, Penzion Karlovy Vary a Mariánské Lázně, Penzion Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu penzionu Smolné Pece Položit dotaz

  • K pronájmu penzionu Smolné Pece nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace