Chalupa Slavec

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0666

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Slavec - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Udržovaný 3-pokojový rekreační dům pro 8 osob v tiché obci. Obytná místnost. 2 ložnice. KOUPÁNÍ v Rožňavě 9 km nebo v Gemerské Horce 9 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. IDEÁLNÍ MÍSTO PRO MILOVNÍKY JESKYNÍ. TIPY NA VÝLET: jeskyně Domica – plavba na lodičkách, Betliar (klášter). CENA od 9.996,-Kč/objekt/týden.

Udržovaný 3-pokojový rekreační dům (90 m2) pro 8 osob v tiché obci. Vstup přes úzkou terasu. Průchozí obytná místnost (22 m2) je vybavena sedacím koutem, kamny a TV. V průchozí kuchyni (18 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Průchozí koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (25 m2) se 4 lůžky a rozkl. gaučem pro 1 osobu, 2/ (20 m2) se 3 lůžky a TV. Nejen obytná místnost, ale i kuchyně a ložnice č. 2 je přístupná vchodem z venku. Plynové topení. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici zahradní nábytek a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Brzotíně (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Slavec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Slavec

Vesnička Slavec leží ve Slovenském krasu, ca. 8 km jihozápadně od města Rožňava. Slovenský kras leží na hranicích Slovenska a Maďarska a je chráněným územím zapsaným na seznamu UNESCO. Místo je zajímavé především pro milovníky jeskyní a turistiky. Koupání v Rožňavě (9 km) nebo v Gemerské Horce (9 km). Tenisové kurty a posilovna v Rožňavě (9 km). Jízda na koni a rybaření v Brzotíně (6 km). Restaurace v Brzotíně (6 km), nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: jeskyně (Gombasecká, Krásnohorská, Domica – plavba na lodičkách, Ochtinská aragonitová, popř. Dobšinská ledová), turistické zajímavosti Slovenského krasu (Silická planina, Silická ľadnica, Plešivská planina, Jasovská planina), Betliar (klášter), Krásná Horka (hrad), Rožňava (Strážní věž, Biskupská katedrála, Hornické muzeum). Možnost výletů do Maďarska (Aggtelegský národní park).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Slavec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Rožňavě (9 km) nebo v Gemerské Horce (9 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Brzotíně (6 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Brzotíně (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rožňavě (9 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožňavě (9 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Slavec: Chalupa Východní Slovensko, Chalupa Slovenský ráj, Chalupa Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Slavec Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Slavec nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace