Chata Semetín

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0656

Pronájem chaty Semetín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová, pěkně zařízená chata (70 m2) pro 6 osob v chatové osadě u lesa. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. U chaty: VENKOVNÍ POSEZENÍ, OHNIŠTĚ. KOUPÁNÍ v místě 3,5 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE A CYKLOTURISTICE. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: Hranická propast v Teplicích nad Bečvou. CENA od 9.611,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová, pěkně zařízená chata (70 m2) pro 6 osob v chatové osadě u lesa. Předsíň. Obytná místnost (35 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, opticky odděleným kuchyňským koutem, krbem, kamny, TV a rádiem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice. Koupelna s vanou – bojler 30 l. Samostatné WC. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky, 2/ (10 m2) s vestavěným trojlůžkem a lůžkem. Topení: v krbu nebo el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) je k dispozici venkovní posezení s ohništěm. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Semetín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Semetín

Vesnička Semetín leží v západní části Hostýnských vrchů, ca. 3 km západně od Vsetína. Zvlněná krajina Hostýnských vrchů, které jen o pár kilometrů dál přecházejí ve Vsetínské vrchy a Beskydy, je vchodná pro turisty, cykloturisty (znáčená síť cyklostezek) i pro ty, kteří rádi poznávají historické pamětihodnosti. Koupání v místě (3,5 km) nebo ve Vsetíně (9 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna, squash ve Vsetíně (9 km). Rybaření na přehradě Bystřička (15 km). Restaurace (4 km), nákupy (3 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Troják, Tesák, Kelčský Javorník, Obřany, Hostýn (poutní místo s kostelem P. Marie; křížová cesta od architekta D. Jurkoviče), Cáb, Tanečnici; Lešná (Zoo) Vizovice (hrad, výroba pálených lihovin Jelínek), Malenovice (hrad), Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – skanzen), Teplice nad Bečvou (Hranická propast, Zbrašovské aragonitové jeskyně), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Beskydy (horské středisko Poustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta).

Lázně v okolí

Teplice nad Bečvou (40 km): léčba srdečních, cévních onemocnění a pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Semetín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Semetín Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Semetín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace