Chalupa Rudná

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0667

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Rudná - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízený 3-pokojový rekreační dům pro 8 osob v obci. Kuchyně. 3 ložnice. SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST: KRB, posezení. ZAHRADA: altánek s posezením. KOUPÁNÍ v Rožňavě 5 km. IDEÁLNÍ MÍSTO PRO MILOVNÍKY JESKYNÍ: Gombasecká, Krásnohorská, Domica a další jeskyně. TIP NA VÝLET: Betliar (klášter). CENA od 10.010,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízený 3-pokojový rekreační dům (80 m2) pro 8 osob v centru obce. Vstup po schodech a přes terasu. Předsíň. V kuchyni (20 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, TV a rádio. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Koupelna je průchozí na samostatné WC. 3 ložnice: 1/ (10 m2) se 2 lůžky a rádiem, 2/ a 3/ (20 m2) se 3 lůžky a rádiem. V suterénu domu (samostatný venkovní vchod) je společenská místnost (20 m2) s posezením a krbem. El. topení. Na oploceném pozemku (260 m2) je k dispozici altánek s posezením, ohniště a houpačka pro děti. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rožňavě (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Rudná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Rudná

Vesnička Rudná leží ve Slovenském krasu, ca. 3 km západně od města Rožňava. Slovenský kras leží na hranicích Slovenska a Maďarska a je chráněným územím zapsaným na seznamu UNESCO. Místo je zajímavé především pro milovníky jeskyní a turistiky. Koupání v Rožňavě (5 km). Tenisové kurty a posilovna v Rožňavě (5 km). Jízda na koni a rybaření v Brzotíně (10 km). Restaurace v Rožňavě (5 km), nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: jeskyně (Gombasecká, Krásnohorská, Domica – plavba na lodičkách, Ochtinská aragonitová, popř. Dobšinská ledová), turistické zajímavosti Slovenského krasu (Silická planina, Silická ľadnica, Plešivská planina, Jasovská planina), Betliar (klášter), Krásná Horka (hrad), Rožňava (Strážní věž, Biskupská katedrála, Hornické muzeum). Možnost výletů do Maďarska (Aggtelegský národní park).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Rudná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Rožňavě (5 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Brzotíně (10 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Brzotíně (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rožňavě (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožňavě (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Rudná: Chalupa Východní Slovensko, Chalupa Slovenský ráj, Chalupa Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Rudná Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Rudná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace