Chalupa Roztoky u Jilemnice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0125

Pronájem chalupy Roztoky u Jilemnice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Komfortní, stylově zařízená 4-pokojová chalupa resp. polovina chalupy pro 7-8 osob v chalupářské osadě za obcí. Společenská místnost: KRB. Zahrada: posezení, ohniště, ŠIPKY. KOUPALIŠTĚ 2 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Martinice 6 km, lyžařská střediska BENECKO 18 km, HERLÍKOVICE 20 km. CENA od 10.290,-Kč/objekt/týden.

Komfortní 4 pokojová polovina chalupy (ca. 90 m2) pro 7 - 8 osob, stylově nově zařízená v chalupářské osadě za obcí Roztoky. Vstup přes terasu do společenské místnosti (18 m2), která je vybavena jídelním koutem, krbem a TV+SAT. V kuchyňce (přístupná přes část koupelny) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač a mikrovlnná trouba. Ložnice (9 m2) s 1 postelí a možností přistýlky na vysouvacím lůžku. Ložnice (20 m2) s manželskou postelí. V podkroví (příkré schody) se nachází obytná ložnice se sedacím koutem, manželskou postelí a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. El. vytápění. Krásná udržovaná zahrada (1000 m2) s venkovním posezením a krbem, šipky. Parkování neoplocené. K dispozici garáž. Druhá polovina chalupy není obývána.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač a mikrovlnná trouba.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povleční lze půjčit na místě za 50,- Kč/lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 - 19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Krbové dříví á 10 kg/45,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Roztoky u Jilemnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Roztoky u Jilemnice

Podkrkonošská obec Roztoky u Jilemnice leží 5 km jižně od městečka Jilemnice, 18 km od lyžařského centra Benecko. Chalupa se nachází na okraji obce v chalupářské kolonii. Krkonoše - nejvyšší (nejvyšší hora Sněžka dosahuje 1602 m n.m.) a nejnavštěvovanější pohoří ČR, národní park 400 km2, značené turistické stezky, 250 km cyklistických stezek. Koupaliště, tenisové kurty v obci Kruh 2 km. Sauna, tréninková stěna pro horolezce a squash v Poniklé 15 km. Vrchlabí (15 km): krkonošské muzeum, koupaliště, tenisové kurty, vyhlídkové lety. Koupaliště ve Štěpanické Lhotě (10 km). Půjčovna jízdních kol ve Špindlerově Mlýně (32 km), Harrachově (37 km), Rokytnici nad Jizerou (27 km). Nákupy 1 km, restaurace, krytý bazén, posilovna, sauna v Jilemnici cca 10 km od domu.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v Martinicích (6 km). Další vleky v Jilemnici (10 km). Velká zimní střediska: Benecko (18 km): (610-970 m. n. m.): 10 vleků, délka sjezdovek: 2,5 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, 40 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Vítkovice (18 km): (733-765 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 2,6 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, večerní lyžování. Herlíkovice (20 km) (540-1019 m. n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 27 km běžeckých tratí, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Špindlerův Mlýn-Svatý Petr (30 km) (715-1315 m n. m.): 3 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 3,5 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 29 km běžeckých tratí, snowboarding, bobová a sáňkařská dráha, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko první kategorie v ČR.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Roztoky u Jilemnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Roztoky u Jilemnice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Roztoky u Jilemnice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Roztoky u Jilemnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace