Chata Roprachtice

4 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 12 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9718

Pronájem chaty Roprachtice - podrobný popis

Moderně zrekonstruovaná 5-pokojová zděná chalupa (150 m2) pro 8-12 osob na okraji obce. Malá vchodová hala s krbovými kamny a posezením. Oývací kuchyň (35 m2) se sedací soupravou, rozkládacím gaučem (možnost k přespání pro 2 osoby), TV+SAT, telefonem, kuchyňský kout se starobylými kamny, el. sporákem, el. konvicí, ledičkou a kávovarem. Komora. Ložnice (12 m2) s manželskou postelí. Koupelna se sprchou a WC, pračka. V prvním patře (prudké schody) se nachází prostorná hala se sedací soupravou, el. šipkami a tři ložnice: 1/ (16 m2) dvoulůžková, 2/ (20 m2) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem, 3/ (20 m2) se dvěma samostatnými lůžky a dvěma rozkládacími křesly. Koupelna se sprchovým koutem a WC. El. vytápění. Garáž. Hřiště 41 x 7 m, venkovní posezení, slunečník, venkovní krb s možností grilování, stolní tenis na pozemku (200 m2) u domu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a kávovar
Garáž Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky a utěrky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek 5,- Kč/ os./ den, kauce 2000,- Kč. Spotřeba el. energie - v zimním období 50,-EUR

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roprachtice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roprachtice

Roprachtice jsou malá klidná ves v Krkonoších, 15 km od Rokytnice nad Jizerou. Značené turistické stezky, 250 km cyklistických stezek, národní park 400 km2. Nákupy, restaurace, sauna, tréninková stěna pro horolezce a squash v Poniklé (4 km). Vysoké nad Jizerou (5 – 7 km) – koupaliště, šipky, biliard, bowling, Koupaliště, tenisové kurty v Jablonci nad Jizerou (10 km). Koupaliště ve Štěpanické Lhotě (18 km). Plavecká hala, posilovna a sauna v Jilemnici (11 km). Půjčovna jízdních kol ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Rokytnici nad Jizerou. Vrchlabí (20 km): muzeum Krkonoš, koupaliště, tenisové kurty, sportovní hala, sauna, kuželna. Golf, vyhlídkové lety v Lánově (23 km). Bozkovská jeskyně 14 km. Nákupy a restaurace v místě (1 km od chalupy).

Lyžování v okolí

Poniklá 4 km: 3 sjezdovky/ 2,3 km v 620 - 780 m n.m., 5 km běžkařských tratí, lyž. servis, půjčovna. Špindlerův Mlýn 35 km: 20 sjezdovek/25 km v 715 - 1310 m n.m., 70 km tratí pro běh na lyžích, večerní lyžování, umělé zasněžování, sáňkařská dráha, snowboarding, lyž. škola, servis, půjčovna, hlídání dětí. Rokytnice nad Jizerou 15 km: 13 sjezdovek/ 13 km v 630 - 1300 m.n.m., 10 km bežkařských tratí, večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Harrachov 25 km: 8 sjezdovek/ 7,5 km v 650 - 1020 m.n.m., 2 vleky pro děti, 25 km bežkařských tratí. večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Vrchlabí 20 km: 5 sjezdovek/ 6 km v 530 - 1000 m n.m., večerní lyžování, umělé zasněžování, snowtubing, lyž. škola, servis, půjčovna. Mísečky 26 km: 5 sjezdovek/ 9 km délky v 910 - 1235 m.n.m., 5 km běžkařských tratí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roprachtice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Roprachtice: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Roprachtice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Roprachtice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace