Apartmán Rokytnice nad Jizerou

1 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0201

Pronájem apartmánu Rokytnice nad Jizerou - podrobný popis

Nově zrekonstruovaný apartmán v 1. patře rodinného domu pro 4-6 osob. Společný domovní vchod a chodba. Obývací místnost (13 m2) s kuchyňským koutem: lednička, el. dvouplotýnkový vařič, el. konvice; TV+SAT, 2 matrace v galerii, jsou přístupná po dřevěném žebříku, který je pevně upevněn. Ložnice (15 m2) se 4 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Plynové topení. Balkon přístupný z chodby. Kouření povoleno na balkoně. Objekt leží u hlavní silnice. Parkování u silnice.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Rokytnice nad Jizerou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Rokytnice nad Jizerou

Krkonošské středisko Rokytnice (543 m.n.m.) nabízí dobré podmínky pro turistiku, zimní sporty a odpočinek: tenisové kurty, tenisová hala, kuželna, stolní tenis, jízda na koni, posilovna a sauna v místě. V Národním parku 400 km2 je nespočet turistických tras i cyklotras. Koupaliště v Jablonci nad Jizerou (5 km). Plavecká hala, posilovna a sauna v Jilemnici (17 km). Golf v Semilech (27 km). Vrchlabí (30 km) – přírodní koupaliště, bowling, vyhlídkové lety, krkonošské muzeum. Další velká turistická centra: Harrachov 13 km, Špindlerův Mlýn 40 km. Nákupy 200 m a restaurace 100 m od objektu.

Lyžování v okolí

Rokytnice (543 m n.m.): 13 lehkých až středně těžkých sjezdovek /13 km ve výšce 630-1300 m.n.m., 10 km tratí pro běžkaře, lyžařské školy, lyžařský servis a půjčovna lyžařského vybavení, večerní lyžování. Harrachov 13 km: 8 vleků (z toho 2 s osvětlením), 4 vleky pro děti, 7,5 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti ve výšce 650 - 1020 m.n.m., 25 km tratí pro běh na lyžích, lyž. škola, servis, půjčovna. Špindlerův Mlýn 40 km: 20 vleků/ 25 km sjezdovek v 715 - 1310 m.n.m., umělé zasněžování, večerní lyžování, 70 km běžkařských tratí, lyž. školy, půjčovny, servis, sáňkařská dráha. Mísečky 45 km: 5 sjezdovek/ 9 km ve výšce 910 - 1235 m.n.m.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Rokytnice nad Jizerou

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Rokytnice nad Jizerou Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Rokytnice nad Jizerou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace