Chata Rampuše

3 ložnice
Domácí zvíře
Rybaření v okolí
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0318

Pronájem chaty Rampuše - podrobný popis

V NABÍDCE V ZIMĚ. Nový dřevěný srub pro 6 osob v klidné podhorské vesničce. Obytná místnost. 3 ložnice. LYŽOVÁNÍ: lyžařské středisko Zdobnice 8 km (4 vleky, půjčovna lyží, lyžařská škola, běžecké tratě). LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO ŘÍČKY 18 km (3 vleky, délka sjezdovek 4 km, 35 km běžeckých tratí, půjčovna lyží). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Dřevěný nový srub (87 m2) pro 6 osob v klidné vesničce Rampuše. Veranda. Obytná místnost (36 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, kamny, TV a rádiem. V kuchyňském koutu je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, remoska a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Ložnice (6 m2) s patrovou postelí. V podkroví (příkré schody) se nacházejí další dvě ložnice (8 m2 a 10 m2), každá s manželskou postelí. Na neoploceném pozemku (200 m2) možnost venkovního posezení, grilu; ohniště. 5 m před srubem se nachází rybníček – po dohodě s majitelem možnost rybaření. Neoplocené parkování 40 m od objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rampuše je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Rampuše

Malá, klidná vesnička Rampuše na úpatí Orlických hor, asi 10 km od Rychnova nad Kněžnou. Zvlněný terén Orlických hor je ideální jak pro turistiku (Velká Deštná, Kapelský vrch, Annenský vrch, naučná stezka Zemská brána) tak pro cyklistické výlety. Koupání, posilovna, tenisové kurty v Rychnově nad Kněžnou (10 km). Jízda na koni v Jaroslavi (4 km). Rybaření v místě (0,1 km). Krytý bazén v Dobrušce (30 km). Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradní nádrži Pastviny (30 km). Nákupy v Hlásce (2 km), restaurace v místě (0,3 km). Turistické cíle: vojenské pevnosti z 2. světové války (tvrz Hanička a Bouda), zámky v Rychnově nad Kněznou, Opočnu, Častolovicích, Novém Městě nad Metují, Náchodě, Ratibořicích (Babiččino údolí), hrady Potštejn a Litice, dřevěný kostel v Liberku, roubená lidová architektura ve Zdobnici.

Lyžování v okolí

Lyžařské centrum Říčky (18 km) (790 – 985 m. n. m.): 3 sjezdovky o délce 3,7 km všech obtížností, umělé zasněžování, 35 km běžeckých tratí (vrch Zakletý je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor), půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Zdobnice (8 km) (620 - 680 m. n. m.): 4 sjezdovky o délce 1,6 km lehké obtížnosti, 4 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rampuše

Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí
Posilovna v okolí

Dotazy k pronájmu chaty Rampuše Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chaty Rampuše


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace