Chalupa Potůčník

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0638

Pronájem chalupy Potůčník - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Starobyle zařízená 4-pokojová chalupa pro 8 osob v malé horské osadě. Obytná místnost: KRB. Kuchyně. 3 ložnice. KULEČNÍK. ZAHRADA: BAZÉN (9,7 x 6,3 x 1,7 – 1,2 m). TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ ve Velkých Losinách 22 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. TIP NA VÝLET: jeskyně Na Pomezí. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Starobyle zařízená 4-pokojová chalupa (100 m2) pro 8 osob v malé horské osadě. Vstup přes verandu s posezením. Obytná místnost (25 m2) je vybavena stolem, židlemi, krbem a TV. V kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, kachlová kamna, jídelní kout a lůžko. Koupelna s vanou a WC – bojler 200 l. Ložnice (10 m2) se 2 lůžky. Z obytné místnosti vedou příkřejší schody do 1. patra, kde se nachází 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky, rozkl. gaučem pro 2 osoby a kulečníkem, 2/ (15 m2) se 2 lůžky a rozkl. gaučem pro 1 osobu; vstup na balkon. V objektu snížené stropy. Topení el. a na tuhá paliva. Na z části oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici bazén (9,7 x 6,3 x 1,7 – 1,2 m), venkovní posezení a přenosný gril. Na přidruženém pozemku, který je společný se sousedním objektem, jsou k dispozici kuželky, petanque, houpačka, posezení a krb. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, kachlová kamna.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Dřevo a brikety za poplatek.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Potůčník je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Potůčník

Malá osada Potůčník leží ca. 15 km severně od Šumperka. Hornatá krajina Jeseníků nabízí ideální podmínky k turistice cykloturistice nebo k odpočinku, na podzim k houbaření. Koupání na termálním koupališti ve Velkých Losinách (22 km) nebo v Šumperku (22 km). Tenisové kurty v Hanušovicích (5 km). Krytý bazén, posilovna, minigolf v Šumperku (22 km). Restaurace a nákupy v Hanušovicích (5 km). Turistické cíle: horské túry na Červenohorské sedlo, Keprník, Šerák, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků - 1491 m. n. m.); přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, renesanční zámek, lázeňský areál a papírna z počátku 16. století (technická památka) ve Velkých Losinách, krasová jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, město Šumperk, zámek v Javorníku, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Lázně v okolí

Velké Losiny (22 km): léčba nervových a pohybových nemocí; termální koupaliště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Potůčník

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Potůčník Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Potůčník nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace