Chata Potůčky

6 ložnic
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 18 osob
Les u objektu
Lázně v okolí
Číslo chaty: 0333

Pronájem chaty Potůčky - podrobný popis

Horská chata (ca. 165 m2) pro 18 osob na kraji obce u silnice v blízkosti lesa. Předsíň. Jídelna (28 m2) pro 18 osob s barem, ledničkou a TV+SAT. V kuchyni (16 m2) je k dispozici lednička, el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, překapávač, myčka na nádobí a el. konvice. 2 samostatné WC. 3 koupelny: 2x se sprchovým koutem a WC 1x se sprchovým koutem – bojler 180 l. V 1. patře je k dispozici 6 pokojů: 2, 3, 3, 3, 3 a 4 lůžkový o velikostech od 10 m2 do 18 m2. V každém pokoji je k dispozici TV+SAT a umyvadlo. Na neoploceném pozemku (315 m2) možnost parkování (3 auta).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Lednička, el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, překapávač, myčka na nádobí a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Potůčky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Potůčky

Městečko na hranicích z Německem uprostřed lesů Krušných hor asi 35 km severně od Karlových Varů. Hornatá krajina Krušných vybízí návštěvníky k turistice (nejvyšší hora Klínovec – 1244 m n. m., Božídarské rašeliniště, Blatenský vrch s rozhlednou) cykloturistice a v zimně k lyžování. Tenisové kurty (1 km), sauna, masáže, vířivka (možno zprostředkovat – 0,2 km) v místě. Nákupy (0,1 km), restaurace (0,3 km) v místě. Turistické cíle: lázeňské město Karlovy Vary s lázeňskou promenádou, barokním kostelem sv. Máří Magdalény, muzeem J. Bechera, sklárnou Moser, vyhlídkou Diana s lanovkou; hrad Loket, mincovna z 16. století v Jáchymově, zříceniny hradů Nejdek a Freudenstein.

Lázně v okolí

Karlovy Vary (30 km): léčba zažívacího ústrojí, chorob pohybového ústrojí, nemocí jater, žlučníku a žlučových cest. Jáchymov (25 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění.

Lyžování v okolí

Klínovec (25 km) (860 – 1244 m n. m.): 10 sjezdovek o délce 5,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Boží Dar (20 km) (850 – 1135 m n. m.): 6 sjezdovek o délce 4,5 km pro začátečníky i pokročilé, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 118 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Malá sjezdovka také v místě.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Potůčky

Cyklotrasy v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Potůčky Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Potůčky nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace