Apartmán Plavsko

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0602

Pronájem apartmánu Plavsko - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojový apartmán (85 m2) se samostatným vchodem a uzavřeným travnatým dvorem pro 6 osob. Obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,8 m, hloubka 1 m). KOUPÁNÍ v zatopené pískovně ve Stráži n. Nežárkou 2 km. TIP NA VÝLET: lázeňské město Třeboň (rybník Svět). CENA od 11.081,-Kč/objekt/týden.

3-pokojový apartmán v chalupě (85 m2) se samostatným vchodem a uzavřeným travnatým dvorem (250 m2) pro 6 osob v obci. Veranda. Předsíň s umyvadlem a pračkou. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV a Videem. V kuchyni s jídelním koutem je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou, WC – bojler 160 l. Koupelna je průchozí mezi obytnou místností a kuchyní. 2 ložnice: 1/ průchozí (20 m2) se 3 lůžky, 2/ průchozí (20 m2) se 3 lůžky. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném travnatém dvoře (ten je spoluužíván s hosty sousedního apartmánu) je k dispozici venkovní bazén (Ø 3,8 m, hloubka 1 m), pergola s posezením, venkovní krb a gril. Parkování ve dvoře. Majitel obývá opačnou, zcela samostatnou stranu chalupy.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Vratná kauce 2000,-Kč. Rekr. poplatek 10,-Kč/os/den. Spotř. el. energie nad 50 kWh. Spotř. plynu nad

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Plavsko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Plavsko

Tichá vesnička Plavsko leží v krásné krajině jižních Čech v CHKO Třeboňsko, asi 8 km jihozápadně od Jindřichova Hradce. Zdejší ráz krajiny je ideální k projížďkám na kole (hustá síť značených cyklotras) i vycházkám do přírody. Koupání v okolních rybnících a pískovnách (od 2 km) nebo na koupališti s tobogánem v Jindřichově Hradci (9 km). Řeka Nežárka (2 km) - rybaření. Tenisové kurty, jízda na koni v místě. Golf v Nové Bystřici (14 km). Restaurace a nákupy ve Stráži nad Nežárkou (2 km). Turistické cíle: historické město Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět) zámek Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, zřícenina hradu Landštejn, historická města Telč, Slavonice, Tábor, České Budějovice, Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

Třeboň (16 km): léčba pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

Okolí vhodné pro běžkaře. Nejbližší vleky v Nové Bystřici (14 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Plavsko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Plavsko: Apartmán Jižní Čechy, Apartmán Třeboňsko, Apartmán Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Plavsko Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Plavsko nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace