Chata Orasice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 0386

Pronájem chaty Orasice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 6 osob v chatové osadě na kraji obce 100 m od řeky Ohře. Obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. 2 ložnice. K vypůjčení: LOĎKA, JÍZDNÍ KOLA. KOUPÁNÍ v řece Ohři 0,1 km nebo v Lounech 10 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: nejvyšší hora Českého středohoří – Milešovka s rozhlednou. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (75 m2) pro 6 osob v chatové osadě na kraji obce 100 m od řeky Ohře. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím-jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV+SAT a kazetovým magnetofonem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, překapávač, myčka na nádobí a el. konvice. Koupelna s vanou a pračkou – bojler 120 l. Samostatné WC. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (15 m2) a 2/ (12 m2), obě se 3 lůžky. Samostatné WC. Topení el. a na tuhá paliva. Pozemek (300 m2) je oplocen živým plotem. Garáž a neoplocené parkování. K dispozici je venkovní posezení a ohniště. Za poplatek na místě možno vypůjčit loďku a silniční kola.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, překapávač, myčka na nádobí a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Orasice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Orasice

Vesnička Orasice leží na řece Ohři nedaleko CHKO České Středohoří, asi 10 km východně od města Louny. Místo je ideálním výchozím bodem k lehké cykloturistice a vycházkám podél řeky Ohře , tak jako k výletům do Českého středohoří. Koupaliště, tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v Lounech (10 km). Jízda na koni v Libochovicích (9 km). Rybaření, popř. koupání v řece Ohři (0,1 km) v místě. Dobré podmínky pro vodní turistiku. Restaurace v Lounech (10 km). Nákupy a nenáročné stravování v místě (0,5 km). Turistické cíle: výlety do Českého Středohoří (pohoří sopečného původu) – Borečský vrch, Lovoš, nejvyšší hora Milešovka s rozhlednou; hora Říp s rotundou sv. Jiří, zříceniny hradů Hazmburk a Košťálov, hrad v Budyni nad Ohří, zámky Libochovice, Ploskovice a Krásný Dvůr, muzeum chmelařství v Žatci.

Lázně v okolí

Mšené-lázně (24 km): léčba pohybového ústrojí a neurologických onemocnění. Bílina (30 km): léčba chorob žaludku, ledvin, močového měchýře, onemocnění jater a žlučníku.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Orasice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Orasice: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Orasice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Orasice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace