Chalupa Onšovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 2 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0619

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Onšovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 2-pokojová chalupa (40 m2) na kraji malé šumavské vesničky pro 2 osoby. Vstup do chodby. Obytná místnost (26 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, TV, DVD přehrávačem a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač, el. konvice a kachlová pec. Ložnice (10 m2), která je průchozí do koupelny, má 2 lůžka. Možnost dětské postýlky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Topení na tuhá paliva nebo el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem a venkovní krb. Oplocené parkování pro 1 automobil, jinak neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 300 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Čkyni nebo Vacově (5 km)

Popis objektu majitelem

Objekt se nabízí k příjemnému relaxačnímu venkovskému pobytu především pro dvojici lidí, ať už pro manžele, milence nebo přátele. Jedná se o renovovanou malou rekreační chalupu na okraji vesničky Onšovice v podhůří Šumavy mezi Čkyní a Vacovem (Vimpersko). Uvnitř chalupy jsou dvě místnosti. Větší obývací společenská světnice s kuchyňskou linkou, kachlovými kamny, umyvadlem, rohovou sedací soupravou, jídelním koutem (stůl, židle, rohová lavice) je zařízena rustikálním nábytkem, vybavena televizí, DVD přehrávačem, radiomagnetofonem a jinými elektrospotřebiči.  Menší ložnice je vybavena dvěmi pohovkami - válendami s úložným prostorem, šatní skříní, policemi a kamy. Z ložnice je vstup do koupelny s umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Chalupa je určena pro 2 osoby. Před chalupou je uzavřený dvorek s možností prakování vozidla. Oplocený travnatý prostor kolem chalupy s vysázenými solitéry a s prostorem ke grilování, stolování (krb, zahradní nábytek) dává možnost k příjemnému venkovnímu posezení a lenošení. Objekt je udržovaný s cílenou snahou majitele o zachování jeho původního vzhledu.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chalupy Onšovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chalupě Onšovice.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Onšovice

Malá vesnička Onšovice je umístěna do krásné šumavské kopcovité krajiny, asi 8 km severně od Vimperku. Okolní lesnatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice (Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka) i cykloturistice (síť značených cyklistických stezek). Na své si přijdou houbaři. Koupání v Rohanově na rekreačním rybníku (7 km). Tenisové kurty v Nespicích (3 km). Krytý bazén, posilovna a tenisové kurty ve Vimperku (12 km). Rybaření v místě (0,5 km) – pstruhová voda. Restaurace a nákupy ve Čkyni nebo Vacově (5 km). Turistické cíle: hrady Kašperk a Klenová, zámky Vimperk a Kratochvíle, zříceniny hradů Rábí, Velhartice a Helfenburk, město Sušice (štítové domy na náměstí, Muzeum Šumavy), město Klatovy (Černá věž, katakomby a barokní lékárna), chodské centrum Domažlice, Lipenská přehrada, Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Onšovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rekreačním rybníku v Rohanově (7 km) nebo v krytém bazénu ve Vimperku (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (0,5 km) – pstruhová voda
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nespicích (3 km) nebo ve Vimperku (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Vimperku (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Onšovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Onšovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Onšovice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace