Chata Nižná Boca

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0959

Pronájem chaty Nižná Boca - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nová, pěkně zařízená místně typická 4-pokojová chata pro 7 osob na kraji obce u horského potoka. Obytná místnost s KRBEM a kuchyňským koutem. 2 koupelny. 3 ložnice. ZAHRADA: posezení, gril, ohniště. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ 20 km v Liptovském Jáně. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ od 2 km. CENA od 17.185,-Kč/objekt/týden.

Nová, pěkně zařízená místně typická 4-pokojová chata (60 m2) pro 7 osob na kraji obce u horského potoka. Veranda. Obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou, kuchyňským a jídelním koutem, krbem a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, lednička a el. konvice. V objektu pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 150 l. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ (7 m2) s dvojlůžkem a TV, 2/ (7 m2) se 2 lůžky a TV a 3/ (12 m2) s dvojlůžkem, lůžkem, TV a rádiem. Součástí této ložnice je také koupelna se sprchovým koutem a WC. Na televizích lze sledovat vždy pouze 1 program. V podkroví jsou snížené stropy. Topení: el. přímotopy nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na zahradě (400 m2), která je částečně oplocena plotem a částečně tvoří hranici horský potok, je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a dětský koutek. Oplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Nižná Boca je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Nižná Boca

Rekreační obec Nižná Boca (851 m. n. m.) leží v samém srdci Nízkých Tater, asi 15 km východně od nejvyššího vrcholu – hory Ďumbier (2046 m n. m.). Je ideálním výchozím bodem pro turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznávat krásy Nízkých Tater. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (20 km) nebo v aquaparku Tatralandia (největší na Slovensku) u Liptovského Mikuláše (27 km). Tenisové kurty na Vyšné Boci (2 km). Krytý bazén a posilovna v Liptovském Mikuláši (25 km). Golf v Tálích (32 km). Rybaření na řece Váh (11 km). Restaurace (2 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Nízké Tatry (horské túry na Bocianské sedlo, Rovnú hoľu, Trangošku, Ďumbier, Chopok, Dereše), Pribylina (Skanzen lidové architektury, Demänovská dolina (krasové jeskyně), Važecká jeskyně, Svätý Kríž (dřevěný kostel), Havránok (archeologický skanzen), Čierný Balog (úzkorozchodná železnice), Vysoké Tatry (Štrbské pleso, Tatranská Lomnica, lanovka na Lomnický Štít, …).

Lyžování v okolí

Vyšná Boca - Bačova roveň (2 km) (1000 – 1200 m.n.m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2 km, náročnost lehká až těžká, snowboarding, 3 km upravovaných běžeckých tratí. Čertovica (7 km) (1120 - 1460 m.n.m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 6,3 km, náročnost středně těžká, snowboarding, 27 km upravovaných běžeckých tras, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis, parkování zdarma. Opalisko - Závažná Poruba (25 km) (600 – 1050 m.n.m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 30,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Nižná Boca

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Nižná Boca: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Nižná Boca Položit dotaz

Vloženo: 21.3.2010

Dobrý den, máte volný termín od 01.04.2010 do 05.04.2010. Děkuji za rychlou odpověď.
Vážený pane Jurák,


děkujeme Vám za dotaz k chatě Nižná Boca č. 0959.
Chata je pronajímána jen v týdenní turnusech (sobota-sobota). Zkrácený pobyt bohužel není možný.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo na e-mailu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace