Zobrazit na mapě

Plzeňsko (Hracholuská přehrada) Chaty a chalupy na víkend - 2 až 4 noci 4 volných objektů

Vyhledávání
  • 1

Dnes zobrazeno 13x

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) a zahradou (krb, vyžití pro děti) leží v chatové rekreační oblasti u přehrady Hracholusky (koupání, rybaření, plavba lodí).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1917

Skvělá cena

Dnes zobrazeno 12x

Chalupa resp. zcela samostatná pěkně zařízená část chalupy s vlastním vchodem a zcela samostatnou oplocenou zahradou (trampolína, posezení, krb) v malebném prostředí u řeky Berounky a nedaleko lesa.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1701

Pronájem chaty či chalupy na víkendové pobyty (prodloužené víkendy) je možný v mimosezóně na 2 - 4 noci. Podmínky víkendových pobytů jsou u každé chaty nastaveny individuálně. Vyberte si požadovaný termín víkendového pobytu ve filtru pro vyhledávání a zašlete nám potávku po pobytu prostřednictvím formuláře v detailu objektu.

Aktuálně jsou k dispozici jarní a podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v období května, června, září, října a listopadu 2023.  Atraktivním obdobím pro podzimní prodloužený víkend je konec září, kdy je možno využít každoročního státního svátku 28.9.2023volné chaty na prodoužený víkend na konci září (svatý Václav). Pokud si přidáte jeden či dva dny dovolené, můžete si užít dlouhý prodloužený víkend na chatě. 

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní sezónu (17.6.2023 - 2.9.2023) a zimní sezónu (23.12.2023 - 17.3.2024), kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty pronájmu chaty u Hracholuské přehrady a na Plzeňsku.

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (krb s roštem a udírnou, zastřešené posezení) leží na kraji klidné vesničky jen 10 km od Stříbra v dosahu Českého lesa a Západočeských lázní.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2461

Luxusní glampingová maringotka k pronájmu s terasou (posezení, gril) a wellness zázemím (sauna s ochlazovací kádí a koupací vířivý sud) leží na krásném místě v remízku uprostřed polí a pastvin.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2322
  • 1

1 - 4 z 4


Akceptované poukázky a asociace