Zobrazit na mapě

Beskydy Levná zimní dovolená na horách 5 volných objektů

Skvělá cena

Prohlíželo 178 lidí

Rezervováno 3. 5.

Valašská stylová dřevěnice s terasou (posezení, krb) na kraji obce blízko lesa v malebné krajně Beskyd na atraktivním místě jen 3 km od horského střediska Kohútka (turistika, lyžování).

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1202

Prohlíželo 165 lidí

Pěkně zařízená zděná chata v oplocené zahradě (stolní fotbal, stolní tenis, šipky, zastřešené posezení, krb) na kraji obce jen 500 m od aquaparku a přehrady Olešná a jen 3 km od Frýdku-Místku.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0830

Z ktalogu Beskydy jsme vybrali chaty a chalupy, které splňují naši představu o levné zimní dovolení. Ubytování pro zimní dovolenou v  Beskydech je u nás dostupné pro každého. Využite nabídku lyžování v okolí nabízených chat a chalup.   

Můžete si prohlédnout i obdobnou nabídku letní levné dovolené v Beskydech.

Prohlíželo 137 lidí

Rezervováno včera

Vkusně zrekonstruovaná chata s terasou na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa v atraktivní lokalitě jen 6 km od turistického střediska Pustevny.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1357

Prohlíželo 119 lidí

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Prohlíželo 102 lidí

Stylová velmi pěkná chalupa k pronájmu leží na velkém neoploceném pozemku (terasa, posezení, gril) na kraji obce na malebném místě pod lesem v atraktivní lokalitě v CHKO Beskydy (turistika).

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2072
  • 1

1 - 5 z 5


Akceptované poukázky a asociace