Zobrazit na mapě

Beskydy Chaty na samotě - ubytování na samotě 5 volných objektů

Prohlíželo 198 lidí

Pěkně zařízená chata s terasou a altánem na neoploceném pozemku na malebné polosamotě obklopené lesy na úpatí Lysé hory v létě s ideálními podmínkami k turistice a v zimě jen 50 m od sjezdovky.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1630

Poslední volné termíny v létě

Prohlíželo 195 lidí

Rezervováno 15. 5.

Stylová dřevěnice k pronájmu leží na malebné samotě na horské stráni v lese (posezení, ohniště) vysoko nad obcí na místě, které je ideální k odpočinku a relaxaci, k houbaření nebo turistickým výletům.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2056

Nabídka chaty na samotě v Beskydech je určena pro všechny, kdo mají rádi přírodu Beskyd a klidné místo pro svoji dovolenou. Chaty a chalupy v nabídce se nacházejí na klidném místě v blízkosti lesa. Užijte si dovolenou na chatě, při které vás nebude nikdo rušit. 

Jednoduše zařízená valašská chalupa na neoplocené zahradě (posezení, ohniště) na malebné polosamotě u lesa s nedalekými krásnými výhledy na panorama Beskyd včetně hory Radhoště.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1456

Prohlíželo 144 lidí

Zrekonstruovaná valašská chalupa v pěkné zahradě (stolní tenis, posezení, ohniště) na malebné polosamotě pod lesem u potoka v romantickém horském údolí v atraktivní turistické oblasti.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1156

Prohlíželo 169 lidí

Velmi pěkně zařízená chata se saunou a terasou (posezení, krb) na velkém přírodním pozemku na malebné polosamotě u lesa a horského potoka v horském údolí na úpatí hory Radhošť.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1548
  • 1

1 - 5 z 5


Akceptované poukázky a asociace