Zobrazit na mapě

Bikepark a skiareál Rokytnice nad Jizerou 6 volných objektů

Vyhledávání
  • 1

Dnes zobrazeno 21x

Jednoduše zařízená chalupa s terasou (zahradní nábytek) na neoploceném pozemku v dolní části obce jen 2 km od nejbližšího lyžařského areálu a s prostředím ideálním k turistickým výletům.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1281

Dnes zobrazeno 9x

Stylová roubená chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (altánek, posezení, ohniště) leží na velmi pěkném místě v klidné horské obci a je ideálním výchozím místem k poznávání krás Krkonoš.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2029

Jste-li lyžař, biker nebo turista, neváhejte a přijeďte na dovolenou do Rokytnice nad Jizerou. Najdete zde Skiareály Horní Domky a Studenov. Lyžařský areál Horní Domky patří v České republice k těm nejlepším. Vždyť sjezdové tratě dosahují celkové délky 14,4 km a místy šířky až 100 m. Skiareál Studenov slouží hlavně začátečníkům a rodinám s dětmi. Jakmile roztaje sníh, vznikne v místě skiareálu Horní Domky bikepark. Bikepark vede podél lanovky a jeho součástí jsou 2 tratě (překážková a sjezdová). Bikepark je určen všem vyznavačům adrenalinových sportů downhill a freeride (sjezd na kolech, skoky na kolech, jízda přes překážky). Lanovka na Horní Domky slouží v létě také turistům. Z horní stanice lanovky je jen kousek k turistické chatě Dvoračky, na Pančavskou louku nebo k Huťskému vodopádu. Všem návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou doporučujeme ubytování na rekreačních chatách a chalupách přímo v Rokytnici nad Jizerou.

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s dětskou hernou a neoplocenou zahradou (bazén, pergola s posezením, ohniště) leží na malebném místě v okrajové části horské obce. Ideální k turistice.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chalupy: 1933

Dnes zobrazeno 12x

Stylová roubená chalupa k pronájmu s obytným pokojem (krb) a hernou (stolní fotbálek, šipky) leží na neoploceném pozemku (stolní tenis, ruské kuželky, terasa, ohniště) na malebné polosamotě.

3 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1934

Stylově zařízená velmi pěkná chalupa leží na částečně oploceném pozemku (posezení, krb, gril, vyžití pro děti) v dolní části Rokytnice nad Jizerou s mnoha možnostmi k turistice a lyžování.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1723

Rodinná dovolená

Luxusní roubená chalupa k pronájmu s terasou, saunou a stylovou obytnou místností leží na lukrativním místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě pod Lysou horou (ideální pro lyžaře a turisty).

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 2053
  • 1

1 - 6 z 6


Akceptované poukázky a asociace