Chata Mýto pod Ďumbierom

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9387

Pronájem chaty Mýto pod Ďumbierom - podrobný popis

3 pokojová chata (cca 80 m2) pro 8 osob na lesní mýtině u potoka. Přízemí: předsíň, stylový obývací pokoj (12 m2) s jídelním a kuchyňským koutem a TV+SAT. Kuchyňský kout: plynový sporák, lednička, kávovar. Koupelna s vanou a WC, sprchový kout. V prvním patře se nacházejí dvě čtyřlůžkové ložnice (12 a 20 m2), z toho jedna s balkónem. Odkládací místnost. Elektrické vytápění. Na pozemku oploceném živým plotem je ohniště a venkovní krb s posezením a možnost parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Sk za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč, spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mýto pod Ďumbierom je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mýto pod Ďumbierom

Chatová osada v lese u turistického a lyžařského střediska Mýto pod Ďumbierom pod svahy Chopku (2024 m n. m.) a Ďumbieru (2045 m n. m.). Národní park Nízké Tatry. Koupaliště, krytý bazén, jízda na koni a půjčovna kol v Tálech (6 km). Krytý bazén, koupaliště a minigolf v Brezně (17 km). Ve vzdálenosti 10 km se nachází rekreační oblast Krpáčovo s přírodním koupalištěm (možnost rybolovu). Tenis, stolní tenis, dětské hřiště, posilovna, sauna a restaurace 400 m, nákupy 1 km od objektu.

Lyžování v okolí

Mýto p. Dumbierom: 5 vleků/ 8 lehkých až středně těžkých sjezdovek/ 3 km v 592 - 898 m n. m., večerní lyžování, umělé zasněžování, lyž. škola, servis, půjčovna. V okruhu 2 až 15 km jsou další možnosti sjezdového lyžování pro náročné i méně náročné lyžaře, zejména Chopok 10 km: 16 vleků/ 21,5 km lehkých až středně těžkých sjezdovek, umělé zasněžování, lyž. škola, půjčovna. Čertovica 20 km: 6 vleků/ 8 sjezdovek/ 6,7 km v 900 - 1145 m n. m. Tratě pro běh na lyžích. Bruslení v Brezně 17 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mýto pod Ďumbierom

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Mýto pod Ďumbierom Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mýto pod Ďumbierom nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace