Chalupa Mladá Vožice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0767

Pronájem chalupy Mladá Vožice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojový rekreační dům pro 6 osob v tiché ulici malého městečka. Obytná místnost. Kuchyně. 3 ložnice. 2 koupelny. TERASA se zahradním nábytkem a grilem. ZAHRÁDKA. KOUPÁNÍ na přírodním koupališti v místě 1 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hora Velký Blaník s rozhlednou. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

4-pokojový rekreační dům (140 m2) pro 6 osob v tiché ulici malého městečka. Zádveří. Průchozí obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou a TV+SAT. V kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a rádio. Ložnice (21 m2) s manželskou postelí. Koupelna s vanou a WC – bojler 200 l. Z obytné místnosti vedou příkřejší točité schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (20 m2) se 2 lůžky a 2/ obytná (35 m2) se sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby) a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na terase a oplocené zahrádce za domem (100 m2) je k dispozici zahradní nábytek s přenosným grilem. Neoplocené parkování před domem.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Mladá Vožice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Mladá Vožice

Městečko Mladá Vožice leží v mírně zvlněné krajině jižních Čech, cca 20 km severovýchodně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům za historickými památkami, k vycházkám do přírody i cykloturistice. Koupání na přírodním koupališti v místě (1 km) nebo v Kamberku (8 km). Tenisové kurty, jízda na koni, posilovna a rybaření v místě (0,5 km). Krytý bazén v Táboře (20 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: Mladá Vožice (kaple Nanebevzetí Pany Marie na kopci Hrad, zřícenina hradu Šelmberk), Louňovice pod Blaníkem (výšlap na horu Velký Blaník s rozhlednou, kde dle pověsti spí Blaničtí rytíři), Vlašim (zámek, zámecký park, Podblanické muzeum), Jemniště (zámek), Choustník (hrad), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Červená Lhota (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Mladá Vožice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Mladá Vožice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Táborsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Mladá Vožice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Mladá Vožice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace