Chata Mezilesí

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0611

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Mezilesí - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojová chata leží v malebném údolí horského potůčku na samotě. Obytná místnost. Ložnice. ZAHRADA: venkovní posezení, ohniště. KOUPÁNÍ v Novém Městě nad Metují 5 km nebo na přehradní nádrži ROZKOŠ 12 km (VODNÍ SPORTY). TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Deštné v Orlických horách 17 km. CENA od 7.392,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chata (55 m2) leží v malebném údolí horského potůčku na samotě. Vstup přes malou verandu. Chodba. Obytný pokoj (23 m2) je vybaven velkým jídelním koutem, opticky odděleným kuchyňským koutem - vstup na balkon, kamny a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V podkroví (příkré schody) se nachází ložnice (16 m2) se 4 lůžky; vstup na balkon. V suterénu (příkré schody) se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 80 l). Spíž. Přístup do garáže. Na neoploceném přírodním pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Parkování v garáži nebo neoplocené. V zimě jsou nutné sněhové řetězy. Při sněhové kalamitě parkování u cesty 200 m od chaty.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mezilesí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mezilesí

Vesnička Mezilesí je umístěna v pěkném prostředí Orlických hor asi 5 km východně od Nového Města nad Metují. Zvlněná krajina Orlických hor je výborným místem pro turistiku (výšlapy na Velkou Deštnou, Bukačku) i cykloturistiku (dobře udržovaná síť cyklostezek, nově jezdí cyklobus). Koupání na koupališti v Novém Městě nad Metují (5 km) nebo na přehradní nádrži Rozkoš (12 km), zde také možnost vodních sportů a rybaření. Tenisové kurty a posilovna v Novém Městě nad Metují (5 km). Restaurace a nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Nové Město nad Metují (zámek, štítové domy na náměstí), Dobrošov (pevnost z 2. světové války), Náchod (Zámek), Babiččino údolí u Ratibořic, Jaroměř (pevnost Josefov), Kuks (barokní špitál se sochami M. Brauna), Opočno (zámek), Častolovice (zámek), Hronov (muzeum spisovatele Aloise Jiráska).

Lyžování v okolí

Deštné v Orlických horách (17 km) (610 – 850 m. n. m.): 10 vleků, délka sjezdovek: 6,5 km, všechny druhy obtížností, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, 40 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mezilesí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mezilesí: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Mezilesí Položit dotaz

Vloženo: 23.4.2008

Dobrý den, chtěla bych se informovat zda-li je možnost pronajmout si vaši chatu na méně než týden (všední dny). Nemohu si díky své pracovní vytíženosti dovolit týden dovolené. Předem děkuji za odpověď. Kaiserová
Pokud se jedná o mimosezónní termín, je po dohodě s majitelem chaty 0611 Mezilesí možné pronajmout si i kratší termín. V případě zájmu o chatu 0611 Mezilesí nám sdělte prosím přesný termín a my ho u majitele vyžádáme.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace