Chalupa Měřín

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0508

Pronájem chalupy Měřín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně udržovaná chalupa pro 8-10 osob je rozdělena na 2 samostatné apartmány, které jsou pronajímány společně. TERASA: posezení, výhled ke Slapské přehradě. 2 obytné místnosti. 4 ložnice. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ 0,5 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Příbram (Hornické muzeum). CENA od 15.204,-Kč/objekt/týden.

Pěkně udržovaná chalupa (cca 140 m2) pro 8-10 osob je rozdělena na 2 samostatné apartmány, které jsou pronajímány společně. Venkovní schodiště na terasu s posezením a krásným výhledem na Slapskou přehradu. Vstup do apartmánů. Každý apartmán je vybaven: Předsíň. Obytná místnost (35 m²) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny (pouze apartmán A) a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l (rychlý ohřev). Schodiště do podkroví, ve kterém se nacházejí 2 ložnice: 1/ s manželskou postelí, 2/ se 3 lůžky. Nekuřácký objekt. V přízemí chalupy se nachází společenská místnost s posezením – k dispozici po dohodě s majitelem. Na oploceném pozemku se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování. V oddělené části chalupy je pronajímán jeden apartmán dlouhodobě.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně V každém apartmánu se nachází kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici: el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Měřín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Měřín

Slapská přehrada je známou rekreační oblastí asi 30 km jižně od Prahy na řece Vltavě. Je ideálním místem pro dovolenou u vody - vodní sporty (jachting, plachetnice, vodní skútry), půjčovny loděk, plavby parníkem, koupání, rybaření. Zdejší lesnatá krajina vybízí rovněž k procházkám do přírody (na podzim k houbaření) nebo cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání (pláž), krytý bazén s tobogánem, tenisové kurty, squash, posilovna, rybaření (0,5 km) v místě. Jízda na koni do 3 km. Golf na Konopišti (15 km). Restaurace (0,1 km), nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Nový Knín (Muzeum zlata), Konopiště a Dobříš (zámky), Karlštejn (hrad), Koněpruské jeskyně, Stará Huť u Dobříše (památník Karla Čapka), Příbram (Hornické muzeum, potní místo Svatá Hora), hlavní město Praha.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Měřín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Měřín: Chalupa Střední Čechy, Chalupa Okolí Prahy a Slapy, Chalupa Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Měřín Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Měřín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace