Apartmán Mariánská

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 9 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0384b

Pronájem apartmánu Mariánská - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojový apartmán v 1. patře horské chaty pro 9 osob v centru rekreační obce. Kuchyně. 3 ložnice. KOUPÁNÍ v Merklíně 7 km. TURISTIKA: naučná stezka Božídarské rašeliniště, Klínovec. TIP NA VÝLET: hrad Loket. LYŽOVÁNÍ: v místě 0,3 km, Staré Město 1,5 km, lyžařské středisko Boží dar 7 km. CENA od 8.267,-Kč/objekt/týden.

Horská chata v rekreační obci se 2 apartmány se společným hlavním vchodem. Apartmán B (70 m2) v 1. patře pro 9 osob: Schodiště. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, remoska a el. konvice. Možno vypůjčit mikrovlnnou troubu. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 130 l. Samostatné WC. 3 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky, 2/ (12 m2) se 3 lůžky a 3/ (12 m2) se 2 lůžky.
Pro oba apartmány společné: lyžárna, společenská místnost (25 m2) s posezením a TV. U chaty jsou k dispozici lavičky.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, remoska a el. konvice. Možno vypůjčit mikrovlnnou troubu.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Mariánská je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Mariánská

Rekreační obec Mariánská leží v samém srdci Krušných hor, asi 7 km jižně od Božího Daru. Okolí nabízí spoustu turistických i cykloturistických stezek, v zimě pak skvělé lyžařské areály. Koupání v Merklíně (7 km) nebo v Ostrově nad Ohří (12 km). Tenisové kurty a rybaření v místě (0,3 km). Posilovna v Jáchymově (4 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km). Jízda na koni v Děpoltovicích (25 km). Golf v Karlových Varech (25 km). Turistické cíle: nevyšší hora Klínovec (1244 m n. m.), naučná stezka Božídarské rašeliniště, mincovna ze 16. století v Jáchymově, lázeňské město Karlovy Vary s lázeňskou promenádou, barokním kostelem sv. Máří Magdalény, muzeem J. Bechera, sklárnou Moser, vyhlídkou Diana s lanovkou; zámek Loket, Bečov nad Teplou.

Lázně v okolí

Jáchymov (4 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění. Karlovy Vary (25 km): léčba zažívacího ústrojí, chorob pohybového ústrojí, nemoci jater, žlučníku a žlučových cest.

Lyžování v okolí

Malý vlek přímo v místě (0,3 km). 3 malé vleky ve Starém městě (1,5 km). Boží Dar (7 km) (850-1135 m n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 4,5 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 118 km běžeckých tratí, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Klínovec (13 km) (860-1244 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 5,5 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Mariánská

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Mariánská: Apartmán Západní Čechy, Apartmán Krušné hory, Apartmán Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Mariánská Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Mariánská nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace