Chata Makov

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0109

Pronájem chaty Makov - podrobný popis

3 pokojová samostatná část zrekonstruované a zařízené vesnické chalupy (150 m2) pro 8 - 10 osob na okraji obce u lesa. Chodba. Kuchyně s elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, jídelním koutem, gaučem, kachlovým sporákem na tuhá paliva. Koupelna s vanou – bojler 80 l. Samostatné WC. Ložnice s manželskou postelí, č/b TV. V horním patře (prudké schody) se nachází obývací ložnice se 2 postelemi, rozkl. gaučem, sedací soupravou (přistýlka pro 2 osoby), TV, kazetovým magnetofonem, jídelním koutem. Ložnice s manželskou postelí, TV. Elektrické vytápění. Oplocená zahrada (800 m2, spoluužívání s ubytovatelem a sousedním objektem): zahradní nábytek, slunečník, houpačka, venkovní krb, ohniště, basketbalový koš, dětský domek se skluzavkou, možnost parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, utěrky s sebou. Povlečení lze půjčit za 50,- Kč za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

vratná kauce 2000,- Kč, rekreační poplatek, el. energie nad 50 kWh

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Makov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Makov

Obec Makov leží na česko – slovenské hranici ve slovenské části Beskyd. Město Rožnov (35 km) s nově zrekonstruovaným centrem nabízí kromě poznávání folklóru především ve Valašském skanzenu i možnosti sportování: plaveckou halu s tobogánem, saunu, posilovnu, minigolf, kuželky, tenisové kurty, jízdu na koni, koupaliště s tobogánem a koupaliště s ohřívanou vodou. Vodní sporty – přehrada Šance 25 km. Jízda na koni ve Velkých Karlovicích nebo v Prostřední Bečvě (25 km). Značené turistické trasy a cyklotrasy (na českém území). Tenis na Bumbálce 7 km. Poutní místo a minerální prameny v Turzovce 12 km. Nákupy a restaurace v místě (0,9 km).

Lyžování v okolí

V místě: 3 sjezdovky ve výšce 970 až 1060 m n.m., dobré sněhové podmínky až do poloviny dubna. Staré Hamry – Grúň (18 km): 5 vleků/ 3,2 km délky, lehké a středně těžké sjezdovky ve výšce 690 – 850 m n.m., 12 km udržovaných a dalších 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení. Bílá (15 km): 8 vleků/4,1 km délky, lehké až středně těžké sjezdovky ve výšce 550 – 920 m n.m., 15 km udržovaných, dalších 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, servis, půjčovna. Velké Karlovice (25 km): 16 vleků/ 6 km délky, středně těžké sjezdovky ve výšce 550 – 750 m n.m., 5 km upravovaných a 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Makov

Cyklotrasy v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Makov: Chata Západní Slovensko, Chata Javorníky, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Makov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Makov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace