Chata Louka

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0768

Pronájem chaty Louka - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 4 osoby leží v chatové oblasti asi 200 m od řeky Otavy. Obytná kuchyně: KRBOVÁ KAMNA. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (7,1 x 4,8 x 1,2 m), posezení, ohniště. KOUPÁNÍ 200 m v řece Otavě nebo na koupališti v Písku 10 km. IDEALNÍ TAKÉ PRO RYBÁŘE. CYKLOTURISTIKA. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (65 m2) pro 4 osoby leží v chatové oblasti asi 200 m od řeky Otavy v místech, kde začíná vzedmutí Orlické přehrady. Vstup do obytné kuchyně (25 m2), ve které je k dispozici el. sporák (2 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, el. konvice, jídelní kout, krbová kamna a lůžka. Z obytné kuchyně vedou příkřejší schody do 1. patra, kde se nacházejí 2 průchozí ložnice: 1/ (25 m2) se 2 lůžky, dětskou postýlkou, posezením a TV; vstup na balkon s pěkným výhledem, 2/ (15 m2) se 2 lůžky. Koupelna s ruční sprchou a WC – bojler 75 l. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1800 m2) je k dispozici bazén (7,1 x 4,8 x 1,2 m), venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (2 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Louka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Louka

Chatová oblast u vesničky Louka leží na řece Otavě cca 10 km severně od Písku právě v místech, kde začíná vzedmutí Orlické přehrady. Zdejší mírně zvlněná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť značených cyklostezek), k toulkám přírodou i k poznávání historických pamětihodností. Koupání v řece Otavě (Orlické přehradě) v místě (0,2 km) nebo na koupališti v Písku (10 km). Ideální také pro rybáře – možnost rybaření 0,2 km. Sportovní aktivity (tenisové kurty, krytý bazén, stolní tenis, posilovna, squash) v Písku (10 km). Restaurace a nákupy v Záhoří (8 km) nebo v Písku (10 km). Turistické cíle: Zvíkov (hrad), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Orlík nad Vltavou (zámek), Březnice (zámek), Blatná (zámek), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Lázně v okolí

Bechyně (30 km): léčba pohybového ústrojí

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Louka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Louka Položit dotaz

Vloženo: 11.8.2009

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,zdali je bazén udržovaný a hlavně funkční?
Děkuji za odpověď.
Pytlíková
Vážená paní Pytlíková,
děkujeme za Váš dotaz. Ano bazén u chaty Louka č. 0768 je pně funkční a udržovaný.

Vloženo: 24.7.2009

Dobrý den,
velice se mi líbí Vaše chata k pronajmutí.Ale bohužel mám psa,kterého nemám kde nechat.Nebylo by prosím možné se s Vámi domluvit na nějakém příplatku za psa.Předem moc děkuji za odpověď.

Hezký den
Petra Valachová
Vážená paní Valachová,


děkujeme Vám za Váš zájem o ubytování na chatě Louka č. 0768.
Pobyt psa u této chaty není povolen.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky (počet osob, termín, lokalita,..), rádi Vám vyhledáme
jiný vhodný objekt.
Vaše požadavky nám můžete sdělit telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace