Chata Lojzova Paseka

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9464

Pronájem chaty Lojzova Paseka - podrobný popis

Moderní 3 pokojová chata (100 m2) pro 6 osob v chatové osadě v lese, 20 m od břehu Lipna. Obývací pokoj (30 m2) se sedacím a jídelním koutem, TV+SAT, rádio, kazetový magnetofon, krb, terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem (výhled na přehradu). Kuchyň (10 m2) je vybavena kávovarem, el. dvouplotýnkovým vařičem, el. konvicí, toustovačem a ledničkou. Koupelna se sprchovým koutem, WC, bidetem. V horním patře (příkré schody)je ložnice (21 m2) s manželskou postelí, gaučem a balkonem. Ložnice (15 m2) s manželskou postelí a gaučem. Neoplocený pozemek 400 m2. Gril. Nekuřácký objekt. Možnost zapůjčení člunu za poplatek na místě.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lojzova Paseka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lojzova Paseka

Chatová osada v lese na břehu lipenské přehrady (20 m od vody). Lipno je 42 km dlouhé jezero na Šumavě, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, rybaření. Půjčovna loděk 100 m od chaty. Tenisové kurty, posilovna 1 - 2 km, jízda na koni 6 km. půjčovna kol 5 km. Možnost projížďky parníkem, množství značených turistických tras a cyklostzek (1,5 km od chaty, napojení na rakouské cyklotrasy). Tip na výlet: Český Krumlov (památka UNESCO), zámek Rožmberk, klášter Vyšší Brod atd. Restaurace 1,5 km, nákupy ve Frymburku 6 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lojzova Paseka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lojzova Paseka Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lojzova Paseka nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace