Chalupa Liptovské Matiašovce

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0854

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Liptovské Matiašovce - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Jednoduše vybavená 2-pokojová chalupa pro 6 až 7 osob v obci. Kuchyňka. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, gril. KOUPÁNÍ: AQUAPARK TATRALANDIA 10 km (tobogány, termální voda, vodní atrakce). IDEÁLNÍ K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ od 18 km. TIP NA VÝLET: Oravský hrad. CENA od 7.070,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 6 až 7 osob v obci. Chodba. V kuchyňce (8 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a stůl se 2 židlemi. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (25 m2) s manželskou postelí, lůžkem, přistýlkou, stolem a 4 židlemi, TV a kachlovými kamny, 2/ (20 m2) se 3 lůžky, TV a kachlovými kamny. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (150 m2) se nachází venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené i neoplocené parkování. Majitel chová na zahradě uvázaného psa, o kterého se chodí starat.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Liptovské Matiašovce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Liptovské Matiašovce

Obec Liptovské Matiášovce leží asi 13 km severozápadně od Liptovského Mikuláše na rozmezí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Ideální místo jak pro aktivní dovolenou (turistika, cykloturistika), tak k odpočinku. Celoroční koupání v nově vybudovaném aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) (10 km), v Thermalparku Běšeňová (15 km) nebo v Liptovské Maře (také rybaření) v Liptovském Trnovci (8 km) – minigolf, jachting, půjčovna loděk. Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, squash v Liptovském Mikuláši (15 km). Jízda na koni v Liptovské Sielnici (4 km). Nákupy v místě (50 m), restaurace v Liptovské Sielnici (4 km). Turistické cíle: Naučné stezky do Kvačianské (jedna z nejkrásnějších dolin Slovenska s vodopády, strmými skálami a starým mlýnem) a Prosiecké doliny, nespočet turistických stezek do Západních Tater a Roháčů (výšlapy na Baranec, do Žiarské doliny apod.), archeologická lokalita keltské kultury Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury v Zuberci, Vlkolinci (památka UNESCO), Pribyline, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Oravský hrad v Oravském Podzámku, Vysoké a Nízké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Liptovské Matiašovce

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Liptovské Matiašovce: Chalupa Střední Slovensko, Chalupa Nízké Tatry, Chalupa Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Liptovské Matiašovce Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Liptovské Matiašovce nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace