Chata Liptovská Osada

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0352

Pronájem chaty Liptovská Osada - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná dřevěnice (80 m2) pro 8 osob v obci u silnice. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena stolem a 4 židlemi, rozkládacím gaučem a lůžkem. V kuchyni (9 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 100 l. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/průchozí (25 m2) s rozkládacím gaučem, postelí, TV a rádiem; vstup na balkon, 2/ (15 m2) s rozkládacím gaučem; vstup na balkon. El. topení. Na oploceném dvoře (180 m2) je k dispozici venkovní posezení. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 3,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Liptovská Osada je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Liptovská Osada

Obec Liptovská Osada leží uprostřed lesů mezi Velkou Fatrou a Nízkými Tatrami asi 17 km jižně od Ružomberoku. Nekonečné lesy lákají k vycházkám, cykloturistice, houbaření a sbírání lesních plodů, v zimě jsou zde ideální podmínky k lyžování. Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v Ružomberoku (17 km). Koupání a rybaření na Liptovské Maře (32 km). Nákupy (0,1 km) a restaurace (1 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Prašivou, Kozí Chrbát, Veľkou Chochuľu, Veľkou Hoľu a dále na Chopok a Ďumbier (nejvyšší hora Nízkých Tater - 2046 m n. m.); skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Likavský hrad, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, Korytnica – pramen známé minerální vody, Bánská Bystrica.

Lázně v okolí

Bešeňová (26 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (29 km): léčba ženských onemočnění.

Lyžování v okolí

Bešeňová (26 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (29 km): léčba ženských onemočnění.Donovaly (11 km) (915 – 1402 m n. m.): 14 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 11 km, náročnost lehká až středně těžká, 63 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Liptovské Revúce (4 km) (680 – 1080 m n. m.): 1 vlek, délka sjezdovky: 2,5 km (nejdelší sjezdovka na Slovensku), náročnost středně těžká.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Liptovská Osada

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Liptovská Osada: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Liptovská Osada Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Liptovská Osada nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace