Chalupa Lipnice

6 ložnic
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 20 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1118

Rodinná dovolená

Chata na samotě

Chata na víkend


Pronájem chalupy Lipnice - podrobný popis

Pěkně zařízená chalupa resp. soubor 3 samostatných objektů, které se pronajímají společně jedné skupině hostů. Celková kapacita činí 20 osob. Chalupa se nachází na samotě u rybníka Podřezaný na velkém udržovaném travnatém pozemku (3 000 m2) v katastru obce Lipnice.

4-pokojový objekt č. 1 (cca. 150 m2) pro 8 osob je vybaven a zařízen následovně: chodba propojená s kuchyňkou, 3 průchozí ložnice: 1/ se 2 lůžky, sedacím koutem a TV, 2/ se 3 lůžky, dětskou postýlkou a jídelním koutem pro 4 osoby a 3/ se 3 lůžky, obytná místnost se sedací soupravou, jídelním koutem, kamny, 2 lůžky (nejsou určena ke spaní), a TV, 2 koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 2x 120 l a další kuchyňka. Obě kuchyňky jsou vybaveny 2-plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a el. konvicí.

2-pokojový objekt č. 2 (70 m2) je určen pro 5 osob a k jeho vybavení patří: chodba propojená s kuchyňkou (2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice), koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l, ložnice s lůžkem a patrovou postelí a obytná místnost se sedacím a jídelním kotem, kamny, dvojlůžkem a TV.

3-pokojový objekt č. 3 (85 m2) má kapacitu 7 osob a je vybaven následovně: chodba propojená s kuchyňkou (2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice), obytný pokoj se sedacím a jídelním koutem, kamny a TV, 2 ložnice: 1/ průchozí se 3 lůžky a 2/ se 2 lůžky a patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Objekty se vytápějí elektricky popř. lze přitopit dřevem v kamnech. Nekuřácké objekty.

Na velkém travnatém pozemku (3 000 m2), který je oplocen pouze z přední strany, jsou k dispozici 3 venkovní posezení, zahradní krb, přenosný gril, 2 ohniště a dětský koutek. K dispozici je úschovna kol a loďka. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady pozemek je oplocen pouze z přední strany
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 200 m.
Dětská postýlka Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Cepu (1,5 km)
Vzdálenost nákupu Nákupy v Cepu (1,5 km) nebo v Třeboni (10 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lipnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Lipnice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 7 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Lipnice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Lipnice

Vesnička Lipnice leží v krásné lesnaté přírodě CHKO Třeboňsko asi na půlce cesty mezi městy Třeboň a Nové Hrady. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku, místní lesnatá krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Koupání na rybníku Podřezaný (50 m) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (7 km). Krytý bazén, squash, tenisové kurty, jízda na koni a posilovna v Třeboni (10 km). Možnost rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 10 km). Nákupy a restaurace v Cepu (1,5 km) nebo v Třeboni (10 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Chlum u Třeboně (zámek), Nové Hrady (hrad), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO).

Lázně v okolí

Třeboň (10 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lipnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Podřezaný (50 m) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (7 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboń v okolí Třeboně (od 10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Lipnice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa České Budějovice, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Lipnice 10× Položit dotaz

Vloženo: 19.8.2019

Dobrý den, opravdu není možné vzít si na týdenní pobyt na chatu Linice psa? Je to rasa králičí jezevčík. Děkuji za odpověď.

Vážená paní Buksová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Lipnice 1118.

Je nám líto, ale pobyt se psem na této chalupě je zakázán. Výjimku nelze udělit. Děkujeme Vám za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 27.2.2019

Dobrý den. Bazén u chaty není?

Vážená paní Levická,

děkujeme Vám za Váš dotaz na chalupu Lipnice 1118.

Bohužel bazén u tohoto objektu k dispozici není. Možnost koupání je na rybníku Podřezaný (50 m) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (7 km).

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 101 127 neob e-mailem.

 

 

Zobrazit všechny dotazy

Hodnocení Hodnoceno 2×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Zuzana N. 30. 7. 2022
Anna P. 10. 8. 2021

Úžasný klid na samotě, spousta místa kolem objektů na řádění ratolestí ohniště romantická lodička přímo u rybníka

Místnosti poměrně chladné, Uspořádání největšího objektu s průchozími pokoji není úplně nejšťastnější


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Lipnice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace