Chata Lešná

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0304

Pronájem chaty Lešná - podrobný popis

5-pokojový zahradní domek (90 m2) pro 7 osob v zahradě penzionu – night clubu. Hosté nejsou provozem penzionu rušeni. Chodba. Obytná místnost (14 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, TV+SAT a kazetovým magnetofonem. V kuchyni s jídelním koutem pro 2 osoby (12 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, remoska a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (10 m2) s lůžkem, 2/ (10 m2) se2 lůžky. Z kuchyně vedou točivé příkré schody do podkroví. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (16 m2) s manželskou postelí, 2/ (10 m2) s 2 lůžky. El. topení nebo na tuhá paliva. Na částečně oploceném pozemku (100 m2) je k dispozici za poplatek zastřešený venkovní bazén (100,-Kč/den), venkovní posezení, krb, pískoviště a houpačka. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč. Dříví do krbu 80,-Kč/koš. Bazén 100,-Kč/den.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lešná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lešná

Malá vesnička Lešná v podhůří Beskyd asi 6 km od Valašského Mezíříčí. Krajina CHKO Moravskoslezských Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Velký Javorník, Cáb, Radhošť, Kněhyně) i cykloturistice. Koupání a rybaření v Hustopečích nad Bečvou (5 km) v pískových jezerech nebo v Hodslavicích (5 km). Posilovna, tenisové kurty a krytý bazén ve Valašském Mezíříčí (6 km). Jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (18 km). Restaurace a nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku, technické muzeum Tatra v Kopřivnici, zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka Hukvaldy, rodný domek Františka Palackého v Hodslavicích, poutní místo Hostýn u Bystřice pod Hostýnem, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, nejhlubší propast ve střední Evropě – Hranická propast a Zbrašovské aragonitové jeskyně v Teplicích nad Bečvou, hrad Helfštýn u Lipníka nad Bečvou.

Lázně v okolí

Teplice nad Bečvou (17 km): léčba srdečních, cévních onemočnění a pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

Pustevny (36 km) (620 – 1095 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 12,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, dvousedačková lanovka, 25 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lešná

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lešná: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lešná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lešná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace