Chata Lazisko

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9511

Pronájem chaty Lazisko - podrobný popis

5 pokojová chata (cca 75 m2) pro 7 osob. Předsíň. Obývací pokoj (24 m2) s krbem, sedací soupravou, jídelním koutem, TV+SAT. Kuchyň je vybavená elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou a kávovarem. Spíž. Koupelna s vanou a WC. V prvním patře (příkré schody) se nacházejí 4 ložnice: dvě ložnice (14 a 20 m2) s manželskou postelí, z toho jedna s balkónem, jedna (12 m2) dvoulůžková a jedna (6 m2) jednolůžková ložnice. Venkovní krb s posezením, zahradní nábytek, parkování u chaty.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Sk za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Sk

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lazisko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lazisko

Chatová osada leží v lese 3 km od Demänovské doliny (cca 850 m n. m.) - jedné z nejhezčích a nejznámějších dolin Nízkých Tater. Značené turistické stezky, udržované horské chodníky. Lanovka z Jasné na Chopok (2024 m n.m.) je vzdálena 12 km. Celoročně otevřené ledové a krápníkové jeskyně Demänovská (5 km). Město Liptovský Mikuláš (12 km) nabízí možností sportovního a kulturního vyžití: tenis, plavecký bazén, posilovna, sauna, minigolf, půjčovna kol, umělý vodní slalomový kanál s půjčovnou kajaků a kanoí. Jízda na koni 14 km. Termální lázně Liptovský Ján (18 km), Bešeňová (12 km). Přehrada Liptovská Mara (14 km) - půjčovna loděk, vodních kol a surfů, minigolf. Nákupy a stravování v Liptovském Mikuláši nebo v Demänové (5 km).

Lázně v okolí

Termální lázně Liptovský Ján (18 km), Bešeňová (12 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lazisko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lazisko: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lazisko Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lazisko nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace