Chata Krušovice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0440

Pronájem chaty Krušovice - podrobný popis

Rodinný dům (85 m2) pro 6-7 osob v tiché obci. Vstup přes verandu s posezením. Chodba. Obytná místnost (30 m2) je vybavena jídelním koutem, rozkl. gaučem (možnost spaní pro 2 osoby) a TV. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice a stůl se 3 židlemi. Koupelna s vanou – bojler 160 l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (16 m2) s manželskou postelí a rozkl. gaučem pro 1 dítě, 2/ (16 m2) se 3 lůžky (ložnice je oddělena od obytné místnosti závěsem). Dětská postýlka na požádání k dispozici. V suterénu se nachází místnost s pračkou a sušákem, k dispozici také žehlička. Plynové topení. Na oplocené zahradě (800 m2) je k dispozici bazén (3,8 x 1,2 m), venkovní posezení a krb. Oplocené parkování. Garáž.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné zapůjčit na místě za poplatek 50,- za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Krušovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Krušovice

Obec Krušovice leží v severní části Křivoklátské vrchoviny, ca. 50 km západně od Prahy. Mírně zvlněná krajina nabízí dobré podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody, i k poznávání historických památek. Koupání ve Slaném (25 km) nebo v Kladně v nově vybudovaném aquaparku (30 km). Tenisové kurty, posilovna v Rakovníku (11 km). Jízda na koni v Lánech (12 km). Rybaření v řece Berounce (20 km). Restaurace (0,4 km) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: naučné stezky a přírodní parky v CHKO Křivoklátsko, hrady Křivoklát, Točník, Karlštejn, zámky Lány, Veltrusy, Nelahozeves, zříceniny hradů Krakovec a Žebrák, rozhledna na Kožové hoře, lázeňské město Karlovy Vary s lázeňskou promenádou, barokním kostelem sv. Máří Magdalény, muzeem J. Bechera, sklárnou Moser, vyhlídkou Diana s lanovkou; hlavní město Praha.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Krušovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Krušovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Krušovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace