Chata Křižanov

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 9901

Pronájem chaty Křižanov - podrobný popis

Komfortní 4-pokojový dům (100 m2) pro 7 osob s udržovanou zahradou (1000 m2 ). Předsíň, velký obývací pokoj stylově vyzdobený loveckými trofejemi se sedacím koutem, jídelním koutem, TV+SAT, videopřehrávačem a krbem. Kuchyňka je vybavena el. sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Komora. Koupelna s vanou, samostatné WC. V prvním patře (příkré schody) se nachází 3 ložnice:1/ s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, 2/ s manželskou postelí a 3/ se dvěmi samostatnými lůžky. Venkovní krb s možností posezení. Parkování na oploceném pozemku. Možnost využití sauny a wirhpoolu v sousedním objektu za poplatek na místě. Možnost koupání a rybaření ve dvou rybníčkách (bahnité dno) u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady zahrada
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a elektrická konvice
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky a utěrky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Křižanov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Křižanov

Rekreační oblast v předhůří Jeseníků s hustou sítí značených turistických stezek (nejvyšší hora Praděd 1492 m n.m.), značené turistické stezky a cyklotrasy. Známé lázně v okolí - Velké Losiny (40 km, zámek, termální koupaliště), Jeseník. Plavecký bazén v Mohelnici (cca 16 km). Hrad Bouzov (cca 30 km). Krápníkové jeskyně Mladeč (cca 27 km). Město Zábřeh (cca 13 km) s krytým bazénem a dalšími sportovními i kulturními možnostmi: posilovna, plavecký bazén, sauna a tenis. Koupaliště a jízda na koni ve Svojanově (cca 7 km). Možnost zapůjčení jízdních kol za poplatek u majitele. Nákupy v místě 200 m od objektu, stravování 5 km.

Lyžování v okolí

ideální podmínky pro běh na lyžích.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Křižanov

Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Křižanov: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Křižanov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Křižanov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace