Chata Krásetín

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0429

Pronájem chaty Krásetín - podrobný popis

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (ca. 35 m2) pro 2 dospělé a 2 děti v areálu horské chaty a chatového tábora u lesa. Veranda. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena kuchyňským a jídelním koutem, 2 rozkl. gauči (každý pro 1 dítě), kamny, čb TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice. V ložnici, (8 m2) která je závěsem oddělena od obytné místnosti, jsou 2 lůžka. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Na pozemku před chatou je k dispozici venkovní posezení a zahradní gril. Součástí areálu je bazén (20 x 8 m), travnatá plocha pro míčové hry, stolní tenis, ohniště – jsou k dispozici pro všechny hosty areálu. Možnost úschovy kol. Možnost vzít si s sebou vlastního koně – po domluvě. Parkování u chaty.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Krásetín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Krásetín

Vesnička Krásetín leží na úpatí hory Kleť, nejvyššího vrcholu Blanského lesa, ca. 15 km jihozápadně od Českých Budějovic. Koupání v Holubově (3 km). Tenisové kurty v Křemži (5 km). Krytý bazén, posilovna v Českém Krumlově (15 km). Jízda na koni – několik možností (do 5 km). Rybaření ve Vltavě (5 km). Půjčovna raftů (8 km) ve Zlaté Koruně. Golf v Hluboké nad Vltavou (30 km). Restaurace v místě (1,5 km), nákupy v Holubově (3 km). Turistické cíle: lanovka na horu Kleť s rozhlednou a hvězdárnou, starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka chráněna UNESCEM), barokní jihočeská architektura v Holašovicích (památka chráněna UNESCEM), klášter Zlatá Koruna, České Budějovice, zámky Kratochvíle, Hluboká nad Vltavou, hrad Rožmberk nad Vltavou, zřícenina hradu Dívčí kámen.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Krásetín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Krásetín: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Krásetín Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Krásetín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace