Chata Jedovnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0446

Pronájem chaty Jedovnice - podrobný popis

Jednoduše vybavená 3-pokojová chata (42 m2) pro 4 osoby na kraji chatové osady v lese. Předsíň. V kuchyni (8,5 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a remoska. Obytná místnost (8,5 m2) je vybavena sedací soupravou (možnost spaní pro 1 osobu na rozkládacím gauči) a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l. Příkrý žebřík do podkroví (snížený strop). Tam se nacházejí 2 ložnice: 1/ (5 m2) se 2 lůžky, 2/ (5 m2) s rozkl. gaučem (1,5 lůžka). Topení el. přímotopy. Na neoploceném přírodním pozemku (50 m2) se nachází venkovní posezení, ohniště a pískoviště. Společenské hry k dispozici. Uzamykatelný přístavek pro kola. Neoplocené parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie za topení.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jedovnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jedovnice

Městečko Jedovnice se nachází v centru Moravského krasu, ca. 10 km východně od Blanska. Místo je vhodným výchozím bodem pro turistické i cykloturistické výlety, především pak za krásami Moravského krasu. Koupání v rekreačním rybníku (0,5 km) - půjčovna loděk, šlapadel k dispozici. Koupání také v aquaparku ve Vyškově (24 km). Golf v Kořenově (30 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: CHKO Moravský kras – propast Macocha, jeskyně Punkevní, Kateřinská, Sloupsko-Šosůvské, Balcarka, zámek v Rájci-Jestřebí, Lysicích, Westernové městečko, zámek, zřícenina hradu v Boskovicích, cisterciácký klášter Porta coeli v Tišnově-Předklášteří, Brno.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jedovnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Golf v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Jedovnice: Chata Jižní Morava, Chata Moravský kras, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Jedovnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Jedovnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace