Chata Horná Maríková

5 ložnic
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 40 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0406

Pronájem chaty Horná Maríková - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 7-pokojová chata pro 23-40 osob v pěkné přírodě nad obcí. Obytná místnost propojená s barem: KRB. 5 ložnic. STOLNÍ TENIS. K vypůjčení HORSKÁ KOLA. TURISTIKA: Malý a Velký Javorník, Kohútka, Portáš. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: město Trenčín s hradem. LYŽOVÁNÍ: 6,5 km, večerní lyžování. CENA od 30.009,-Kč/objekt/týden.


7-pokojová chata (300 m2) pro 23-40 osob nad obcí. Přízemí: Předsíň. Společenská místnost propojená s barem je vybavena sedacím a jídelním koutem, krbem a TV. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), 2 ledničky (jedna s mrazícím boxem), překapávač, topinkovač, toustovač a el. konvice. 2 samostatné WC. Suterén: společenská místnost s krbem a stolním tenisem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 1. patro: 3 ložnice: - 1/ a 2/ 6 lůžek + 6 přistýlek, 3/ 3+1. 2 koupelny se sprchovým koutem – 2 bojlery 160 l. Samostatné WC. 2. patro (podkroví – snížený strop): 2 ložnice přístupné po příkrých schodech – 1/ 4+2 a 2/ 4+2. Přistýlka je vysunovací snížená část lůžka. Na neoploceném pozemku (3000 m2) je k dispozici venkovní posezení, altánek, gril a ohniště. Parkování u objektu, v zimě pak až 3 km od chaty, nutné jsou sněhové řetězy. Možno vypůjčit 7 horských kol – 30,-Sk/hodina/kolo (možnost slevy).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), 2 ledničky (jedna s mrazícím boxem), překapávač, topinkovač, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Dřevo do krbu 200,-Sk/den.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horná Maríková je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Horná Maríková

Rekreační obec Horná Maríková leží v malebném údolí obklopeném lesy pohoří Javorníky. Místo je ideálním výchozím bodem k turistice (výšlapy na Malý a Velký Javorník, možno pokračovat až na českou stranu do Velkých Karlovic). Místní lesy jsou oblíbeným houbařským revírem. Tenisové kurty v Dolní Maríkové (7 km). Krytý bazén, posilovna, rybaření v Nimnici (17 km). Koupaliště v Púchově a Považské Bystrici (24 km). Restaurace (3 km), nákupy (2,5 km) v místě. Turistické cíle: Považský, Súlovský a Trenčianský hrad, Sklářské muzeum v Lednickém Rovném, Malá Zoo v Orlovém, výlety do Malé Fatry, lidová architektura v Čičmanech, města Piešťany (termální koupaliště), Žilina.

Lázně v okolí

Nimnica (18 km): léčba chorob oběhového a trávicího ústrojí a pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

v místě (6,5 km) (650-850 m n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,7 km, středně těžká obtížnost, večerní lyžování, umělé zasněžování.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horná Maríková

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Horná Maríková: Chata Západní Slovensko, Chata Javorníky, Chata , Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Horná Maríková Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Horná Maríková nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace