Chata Dolní Vltavice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0705

Pronájem chaty Dolní Vltavice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová zděná chata resp. polovina dvojchaty se samostatným vchodem pro 4-5 osob asi 300 m od Lipenské přehrady u lesa. Obytná místnost. 2 ložnice. ZAHRADA: venkovní posezení, gril. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ na přehradě. PLAVBY PARNÍKEM. TIP NA VÝLET: Český Krumlov (zámek). CENA od 11.816,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová zděná chata resp. polovina dvojchaty se samostatným vchodem (64 m2) pro 4-5 osob asi 300 m od Lipenské přehrady u lesa. Předsíň. Obytná místnost (26 m2) je vybavena sedací soupravou, kamny, TV+SAT, kazetovým magnetofonem a opticky odděleným kuchyňským a jídelním koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna s vanou (Bojler 120 l.). Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky a rozkládacím křeslem, 2/ (12 m2) se 2 lůžky. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (1000 m2) se nachází venkovní posezení a přenosný gril. 30 m od chaty se nachází travnatá plocha pro míčové hry. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za 50,-Kč/lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Vltavice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Vltavice

Rekreační obec Dolní Vltavice leží přímo na břehu Lipenské přehrady asi 4 km jižně od městečka Černá v Pošumaví. Místo je ideální pro milovníky koupání, vodních sportů a rybaření. Dobré podmínky zde najdou také turisti a cykloturisti. Koupání, vodní sporty a rybaření od (0,3 km) na přehradě v místě nebo v Černé v Pošumaví (4 km), kde je také půjčovna loděk a šlapadel. Tenisové kurty v Jenišově (8 km). Jízda na koni v Bližné (2 km). Výlety parníkem z mola v Dolní Vltavici (2 km). Golf v Lipně nad Vltavou (25 km). Restaurace v Dolní Vltavici (2 km), nákupy v Černé v Pošumaví (4 km). Turistické cíle: Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), krásy Šumavy (Boubínský prales, Šumavská jezera, Schwarzenberský kanál – technická památka), Zlatá Koruna (Klášter), Kleť (lanovka, rozhledna, hvězdárna), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Vltavice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dolní Vltavice: Chata Jižní Čechy, Chata Lipenská přehrada a okolí, Chata , Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dolní Vltavice Položit dotaz

Vloženo: 2.6.2008

Je možný pronájem pouze Pátek, Sobota, Neděle?
V termínu ve 2.pol. července?
Děkuji za odpověd. S pozdravem Chudárková
Na chatě 0705 Horní Vltavice jsou v hlavní letní sezóně možné jen týdenní turnusy od soboty do soboty.

Vloženo: 30.3.2008

Je tento objek volný v termínech: 28.6-5.7. nebo 5.-12.7. nebo 12.-19.7.?
Ano, chata 0705 - Dolní Vltavice je v těchto termínech volná.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace