Apartmán Dolní Lysečiny

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0225

Pronájem apartmánu Dolní Lysečiny - podrobný popis

Nově zrekonstruovaný 2-pokojový apartmán (45 m2) pro 2 – 6 osob s vlastním domovním vchodem v horské chalupě na okraji obce. Předsíňka. Kuchyň je vybavena el. vařičem (2 plotýnky), el. konvicí, překapávačem, jídelním koutem, TV+SAT, ledničkou. Ložnice (9 m2) s manželskou postelí. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví (prudké schody) se nachází ložnice (20 m2) s manželskou postelí a 2 postelemi. Centrální topení na tuhá paliva (zajišťuje majitel). Neoplocený pozemek s ohništěm a posezením. Pro děti je k dispozici pískoviště a houpačka. Parkování u domu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 hod. / 8.00 - 10.00 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Dolní Lysečiny je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Dolní Lysečiny

Dolní Lysečiny je klidná vesnička v Krkonoších, 9 km od Pece pod Sněžkou, 7 km od Jánských Lázní. Krkonošský národní park (rozloha 400 km2). Značené turistické trasy, 250 km cyklotras. Kuželky, posilovna, hotelový bazén v Peci pod Sněžkou (9 km). Tenisová hala, krytý bazén, perličková lázeň, bowling, posilovna v Černém Dole (12 km). Koupaliště, tenis, muzeum Krkonoš, vyhlídkové lety u Vrchlabí (32 km). Koupaliště a krytý bazén v Trutnově (16 km). Jízda na koni, posilovna ve Velké Úpě (4 km). Jízda na koni Mladé Buky (7 km). Rybaření v rybníce (500 m od objektu). Nákupy, restaurace, půjčovna kol, tenis v Horním Maršově (800 m).

Lyžování v okolí

Několik vleků 500 – 800 m od objektu. 3 sjezdovky/ 1 km délky v 590 - 1040 m n.m., lyžařská škola, lyžařský servis a půjčovna lyžařské výstroje v místě. Pec pod Sněžkou (9 km): 20 sjezdovek/12 km délky v 705 - 1200 m n.m., 22 km bežkařských tratí, večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Svoboda nad Úpou 4 km: 3 sjezdovky/ 1,1 km v 560 - 630 m n.m. Malá Úpa (14 km): 7 sjezdovek/ 2,8 km v 780 - 1140 m n.m., 3 km bežkařských tratí. Černý Důl (12 km): 3 sjezdovky v 610 - 750 m n.m., večerní lyžování. Jánské Lázně (7 km): 13 sjezdovek/ 7,6 km v 640 - 1275 m n.m., večerní lyžování, umělé zasněžování, lyž. škola, servis, půjčovna, 25 km bežkařských tratí.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Dolní Lysečiny

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Dolní Lysečiny Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Dolní Lysečiny nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace