Chata Dolní Hradiště

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1175

Pronájem chaty Dolní Hradiště - podrobný popis

Zděná 3-pokojová chata (60 m2) pro 5 osob v zalesněné chatové osadě cca. 200 m od řeky Střely. Chodba. V samotném přízemí se nachází pouze koupelna s rohovou vanou a pračkou – bojler 160 l a samostatné WC. V 1. patře (dostupné po vnitřním i venkovním schodišti) se pak nachází obytný pokoj (18 m2), který je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbem, TV, DVD přehrávačem a Hi-Fi věží; vstup na balkon. V malé kuchyňce (7 m2) je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. V samotném podkroví chaty se pak nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (16 m2) se 3 lůžky a TV; vstup na balkon. Centrální topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. V chatě se nacházejí příkré schody. Na neoploceném pozemku (400 m2) je k dispozici pergola s venkovním posezením a zahradním krbem. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Plasech (10 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Hradiště je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Hradiště

Vesnička Dolní Hradiště leží v mírně zvlněné krajině v malebném zalesněném údolí řeky Střely cca. 30 km severně od Plzně. Okolí je vhodné k procházkám do přírody, cykloturistice, houbaření, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. Přírodní koupaliště v Korytech (4 km) nebo v Dobříči (6 km). Tenisové kurty v Plasech (10 km). Jízda na koni v Oboře (8 km). Veškeré další sportovní a kulturní aktivity (koupaliště, krytý bazén, squash, posilovna, nákupní centra, kina) v Plzni (35 km). Rybaření na řece Střele (0,2 km) v místě. Restaurace v Plasech (10 km), nákupy v Kopidle (4 km). Turistické cíle: Plasy (klášter), Kralovice (poutní místo Mariánský Týnec), Manětín (zámek), Chyše (zámek), Krásný Dvůr (zámek), Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, Zoologická zahrada), Kozel (zámek), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Krakovec (zřícenina hradu), Křivoklát (hrad).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Hradiště

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Korytech (4 km) nebo v Dobříči (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření v řece Střele (0,2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Oboře (8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Plasech (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Plzni (35 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dolní Hradiště: Chata Západní Čechy, Chata Plzeňsko (Hracholuská přehrada), Chata Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dolní Hradiště Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dolní Hradiště nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Dolní Hradiště Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace