Chata Dolní Dvůr

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0320

Pronájem chaty Dolní Dvůr - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Samostatná polovina chalupy pro 8 osob u lesa na konci horské obce. Kuchyně. 4 ložnice. KOUPÁNÍ ve Vrchlabí 10 km. TURISTIKA. HORSKÁ CYKLISTIKA. Houbaření. TIP NA VÝLET: Vrchlabí (Krkonošské muzeum). LYŽOVÁNÍ: sjezdovky v místě 0,5 km. Lyžařské středisko Černý Důl 13 km. CENA od 12.404,-Kč/objekt/týden.

Samostatná polovina chalupy se samostatným vchodem (140 m2) pro 8 osob u lesa na konci vesnice. Předsíň. Chodba. V kuchyni (10 m2) jsou k dispozici dva el. vařiče (4 plotýnky), trouba s grilem, lednička, překapávač, remoska, přístroj na párek v rohlíku, toustovač a el. konvice. Samostatná jídelna (15 m2) s 2 rohovými posezeními a TV+SAT. 4 ložnice: 1/ (9 m2) s postelí a rozkládacím gaučem, 2/ (12 m2) s 2 lůžky, 3/ a 4/ (11 m2) po dvou lůžkách. Koupelna se 2 WC a sprchovým koutem. Na neoploceném pozemku (200 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Za poplatek možno zapůjčit 2 kola. 1 kolo 250,-Kč/den. Neoplocené parkování. UPOZORNĚNI: V zimě pro dojezd posledních 500 m k objektu jsou sněhové řetězy nutné. Jinak parkování u hotelu Morava na parkovišti v obci.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 el. vařiče (4 plotýnky), trouba s grilem, lednička, překapávač, remoska, přístroj na párek v rohlíku, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Dvůr je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Dvůr

Vesnička Dolní Dvůr leží v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš, asi 10 km od Vrchlabí. Již dosti vysoko položené místo láká především milovníky přírody, turistiky, houbaře, a zároveň ty, kteří si chtějí odpočinout od hluku velkoměsta. Koupání a posilovna ve Vrchlabí (10 km). Jízda na koni ve Strážném (7 km). Krytý bazén v Černém Dole (11 km). Nákupy (1 km), restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Přední Planinu, Sněžku, Černou horu, kolem Bílého Labe, na Pančavskou louku; Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, hrad Pecka, zámek Kuks, Safari park ve Dvoře Králové nad Labem.

Lázně v okolí

Janské Lázně (15 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší sjezdovky v místě (0,5 km). Černý Důl (13 km) (600 – 1001 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 4,9 km lehké až středně těžké obtížnosti, večerní lyžování, 6 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Špindlerův Mlýn (20 km) (702 – 1235 m n. m.): 20 sjezdovek o délce 25 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní lyžování, 100 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařské školy a ski servis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Dvůr

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dolní Dvůr: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Dolní Dvůr Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dolní Dvůr nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace